Arama Logo

Attila Szalai için dev talip
9
SZALAI İÇİN ADA'DAN DEV TALİP

Fenerbahçe'nin Macar savunma oyuncusu Attila Szalai'ye dev bir talip çıktı; Liverpool

8
LIVERPOOL SOL STOPER ARIYOR

İngiliz basınında yer alan haberlere göre Liverpool, savunmanın 1 numarası Virgil van Dijk'in sakatlığı sonrası sol stoper arayışına başladı.

7
KIM'IN ALTERNATİFİ

Buna göre ilk tercihin Kim olduğu ancak bu oyuncunun yüksek maliyetinin Lirvepool'u alternatif isimlere yönlendirdiği kaydedildi.

6
HEDEF ATTILA SZALAI

Bu gelişme sonrası İngiliz devi, Attila Szalai'yi transfer hedefi haline getirdi. Haberde, Liverpool'un normalde Türkiye'den bir oyuncuyu alma konusunda tereddütlü olacağı ancak Kim Min-jae 'nin Napoli'de kısa sürede sergilediği performansın, bu yöndeki olumsuz görüşleri azalttığı belirtildi.

5
EN UYGUN İSİMLERDEN

Szalai'ye ülkesinde 'Macar Van Dijk' yakıştırması yapıldığı, 25 yaşındaki stoperin ara transfer dönemi için en uygun isimler arasında olduğu kaydedildi.

4
SZALAI'NIN MALİYETİ

İngiliz basını, Szalai için yapılacak teklifi yazmasa da maliyetinin, Kim Min-jae'den çok daha düşük olacağı vurgulandı.

3
VAN DIJK'I ANDIRIYOR

Attila Szalai, sadece uzun boyu ve fizik gücüyle değil; isabetli uzun pasları, hızı ve oyunu okuma yeteneğiyle de Van Dijk'i andırdığı yorumu yapıldı.

2
GEÇİCİ BİR ÇÖZÜM DEĞİL

Jürgen Klopp'un, Szalai'yi Hollandalı yıldızın yokluğunda sadece 'geçici bir çözüm' olarak görmediği ve ileride onun yerini alabileceğine inandığı da kaydedildi.

1
BU SEZON RAKAMLARI

Fenerbahçe'de bu sezon 32 maça çıkan Attila Szalai, 1 kez gol sevinci yaşadı.