Sporx Extra Arama Logo

AS Roma satmaya çalışıyor!
7
ROMA SATMAYA ÇALIŞIYOR!

Roma, altı futbolcusunu transferin bitimine 5 gün kala elden çıkarmak için acele ediyor. Toplam maaş bütçesini düşürmek isteyen Roma, bu altı futbolcusunu göndererek vergiler dahil toplamda 27-28 milyon euro'luk bir artı sağlayacak. İşte Roma'nın satış listeisne koyduğu oyuncular...

6
ROBIN OLSEN

İsveçli kaleciyle şu ana kadar ilgilenen tek kulüp Watford oldu. Kiralık istendi ancak Olsen de bu teklifi kabul etmedi.

5
FEDERICO FAZIO

Teknik direktör Paulo Fonseca'nın kadrosunda istemediği Arjantinli stoper için teklifler bekleniyor. Menajerler, Fazio'yu Trabzonspor'a da önerdi.

4
JUAN JESUS

Brezilyalı stoper için hiç teklif gelmedi. Roma, umutsuz bir biçimde oyuncuyu elden çıkarmaya çalışıyor ve bonservis de istemiyor ancak menajerler, Jesus'a kulüp bulamıyor.

3
ANTE CORIC

Yetenekleriyle 'wonderkid' olarak gösterilen ama Roma'ya adapte olamayan Coric, neredeyse Aris'e kiralanıyordu. Ancak, sakatlığı sonrası bu transfer gerçekleşmedi. Roma, Coric'i sadece maaşının tamamının ödenmesi karşılğı kiralamak istiyor.

2
JAVIER PASTORE

Pastore'nin kalçasından bir sakatlığı bulunuyor. Arjantinli yıldızı herhangi bir kulüp istese dahi sağlık kontrollerinden geçemeyeceği düşünülüyor. Roma, yüksek maaşı olan Pastore'yi bonservis bile talep etmeden elden çıkarmaya sıcak ama sakatlığı en büyük engel...

1
DIEGO PEROTTI

Roma'nın satmak istediği oyuncular içerisinde bonservis bedeli istediği tek isim Perotti. Fenerbahçe ile adı geçen Perotti'ye 3 milyon euro bonservis bedeli belirlendi ancak bu şartları kabul etmeyen Fenerbahçe, transferde 1 adım geri attı. Roma ise zaman daralırken kendileri adına da tehlikeli bir kumar oynamaya başladı. Zira Roma, elden çıkarmaya en yakın olduğu ismi de bonservis talebi nedeniyle tutarsa düşürmek istediği maliyetlere en az 6 ay daha katlanmak zorunda kalacak.