Sporx Extra Arama Logo

Arda Turan +1 yıl sözleşmeye 6 maç uzak!
5
HAYALLER GERÇEK OLUYOR

Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Arda Turan kariyerine sarı-kırmızılı kulüpte devam ederek futbola veda etmek istiyor. Arda Turan'ın bu hayali gerçekleştirmesi için geride bırakması gereken 6 maçlık bir engel kaldı.

4
SÖZLEŞME OPSİYONU

Galatasaray ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayan Arda Turan, bu sezonda Süper Lig'de 6 maçta daha ilk 11'de başlarsa sözleşmesini otomatik olarak 1 yıl daha uzatacak.

3
YENİ SÖZLEŞME İÇİN 6 MAÇ!

Şu ana kadar Galatasaray'da ilk 11'de (Süper Lig) 10 maça başlayan Arda Turan'ın sözleşmesinin 1 yıl daha uzaması için Süper Lig'de kalan 22 maçın en az 11'sinde ilk 11'de başlaması gerekiyor. 

Arda Turan, Süper Lig'de gelecek 6 karşılaşmaya ilk 11'de başlarsa sözleşmeyi otomatik uzayacak.

Kasımpaşa
Alanyaspor
Erzurumspor
Ankaragücü
Sivasspor
Kayserispor

2
MAAŞ ARTIŞI 1 MİLYON EURO

Galatasaray'da 4 milyon TL'lik sabit transfer ücreti alan Arda Turan, sözleşmesinin uzaması durumunda maaşını 5 milyon TL sabit ücrete çekecek.

1
HAYALİ HEP GALATASARAY

Galatasaray'da bir yıl daha forma giyerek sarı-kırmızılı forma altında jübilesini yapmak isteyen Arda Turan, futboldan sonra da kariyerine sarı-kırmızı kulüpte profesyonel bir görevde devam etmenin kendisinin en büyük hayallerinden biri olduğunu dile getirmişti.