Arama Logo

Ahmet Nur Çebi'den Dele Alli'ye özel terapi

Beşiktaş'ta Dele Alli'nin çıkışında başkanla yaptığı görüşmeler de etkili oldu. Alanya maçından önceki 2 gün 2’şer saat yıldız futbolcuyla konuşan Çebi’nin, kendisine inandıklarını anlatarak eski Dele Alli’yi görmek istediklerini söylediği öğrenildi.
5
ESKİ GÜNLERİ HATIRLATTI

Beşiktaş’ta son haftaların en çok eleştirilen ismi olan hatta devre arasında gönderileceği iddia edilen Dele Alli mecburiyetten şans bulduğu Alanyaspor maçında eski günlerine yaklaşan bir performansa imza attı.

4
MÜCADELESİ DİKKAT ÇEKTİ

Siyah beyazlıların son golünü ağlara gönderen İngiliz yıldız mücadelesiyle de dikkat çekti.

3
AHMET NUR ÇEBİ FAKTÖRÜ

54 pasın yüzde 83’ünde isabet bulan, 8 ikili mücadele, 3 hava topu kazanan, 1 şut pası veren, 4 top kapan Dele Alli’nin çıkışında en önemli faktörlerden birinin de başkan Ahmet Nur Çebi ile yaptığı özel görüşmeler olduğu ortaya çıktı.

2
ÖZEL TERAPİ

Maçtan önceki 2 gün 2’şer saat adeta özel terapi uygulayan Beşiktaş Başkanı’nın kendisine inandıklarını anlatarak eski Dele Alli’yi sahada görmek istediklerini ifade ettiği öğrenildi.

1
İNGİLTERE'DE GÜNDEM OLDU

26 yaşındaki Alanyaspor karşılaşmasındaki performansı ülkesi İngiltere'de de yer aldı. İngiliz basınında Alli'nin, başarılı bir performans ortaya koyduğu yazıldı. Yıldız orta saha oyuncusunun karşılaşmada yüzde 80 pas isabetiyle oynadığı kaydedildi. Alli'nin ayrıca çıktığı 4 hava topundan 3'ünde başarılı olduğu aktarıldı. Yıldız futbolcunun ayrıca yaşadığı gol sevincine de değinildi. Alli'nin kulaklarını tıkayıp sevinç yaşadığı hatırlatıldı ve İngiliz yıldızın son dönemde kendisine olan eleştirilere bu şekilde bir cevap verdiği ifade edildi. (Hürriyet)