Akrep 26. bölüm final (YENİ BÖLÜM) izle

Akrep final izle 26. bölüm yeni canlı izle yayın kesintisiz 26. bölüm Akrep saat kaçta? Akrep 26. bölüm ne zaman? Akrep yeni bölüm hangi kanalda, Akrep yeni bölüm nasıl izleyebilirim? 17 Haziran 2021 Perşembe ekranlara gelecek olan Akrep dizisinde Evrim Alasya ve Demet Akbağ başrollerde oynuyor. Vatandaşlar Akrep son bölümünden sonra 26. bölümü merakla bekliyordu ve 17 Haziran Perşembe akşam saat 20:00'de ekranlara gelecek. Yeni bölüm Akrep 26. bölüm izle Star TV ekranlarında izleyiciler tarafından bekleniyor.

17 Haziran 2021 23:08
Akrep 26. bölüm final (YENİ BÖLÜM) izle
Akrep StarTV 17 Haziran Perşembe 26. bölüm final HD izle full tek parça olarak yayınlanmaya başladı. Yeni bölüm Akrep 17 Haziran olarak belirlenen fragman ve tanıtım da yayınlandı. Sevilen dizi Akrep 26. bölüm tek parça canlı izle StarTV yayını 17 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek. Canlı yayın Akrep dizisi bir çok hayran kitlesine ulaştı ve yaşananlar Akrep HD izle tek parça kesintisiz youtube olarak izleyebilirsiniz.
Akrep Star TV'de 17 Haziran 2021 Perşembe 2021 saat 20:00'de final bölümü olan 26. bölüm yayınlanacak.

AKREP 26. BÖLÜM FİNAL CANLI STAR TV HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AKREP 26. BÖLÜM İZLE
AKREP NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Akrep, başından beri planlandığı gibi 26. bölümde final yapacak. Öte yandan dizinin önceden yapılan yurt dışı satışları nedeniyle bölüm sayısı uzatılmıştı.

AKREP 25. BÖLÜM ÖZETİ


Ahmet, adamının namlusunun ucunda korkuyla bekleyen Perihan'ı ve Ferda'yı tuzağa çekip onlara bir oyun oynar. Oyuna göre aralarından biri sevdiği kişi için canından vazgeçecektir. Aras ve Duru nikahın kıyılacağı yerde Perihan'ı beklerken kaçırıldığını öğrenir ve nikahı iptal edip Perihan'ı kurtarmaya gider. Ahmet'in tehlikeli oyunu ise trajik bir şekilde sonuçlanır.

Ferda, Efe ve Merve'nin evliliğine razı gelir ancak bazı şartları vardır. Merve ile evlenecek olmanın heyecanını yaşayan Efe, Ferda'nın tüm şartlarını kabul eder ve Merve'yi istemeye gider. Sonunda hem Aras ve Duru hem de Efe ve Merve bekledikleri mutluluğa erişmeye yakındır.

Perihan'ın hastalığı gittikçe ilerlemektedir. Sayılı günlerinin kaldığını öğrenen Perihan, ailesini bir araya getirir ve ölümünden sonra şirketin başına Ferda'nın geçeceğini açıklarAKREP SON BÖLÜM ÖZETİ

Ferda'nın Perihan'dan alıp Ahmet'e içirdiği zehir yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. Ahmet ölüme yaklaşırken, kimi zaman Ferda'nın Ahmet'e aşkı ağır basar ve onu zehirlemenin kararsızlığını yaşar. Bir yanda aşık olduğu Ahmet, diğer yanda ölüm döşeğindeki annesinin son isteği Ferda'yı zor durumda bırakır. 

Efe iyileşir ancak içi Ahmet'e karşı intikam duygusu ile dolup taşar. Merve'nin karşı çıkmasına aldırış etmeden Ahmet'in 'Ferda' adını verdiği teknesini ateşe verir. Ahmet ise teknesini yakma cüreti gösteren ismin peşine düşer. Artık hayatını yoluna koymaya başlayan Efe, Merve'ye bir teklifte bulunur.

Annesinin Aras'ın hala Duru'ya aşık olduğunu ifade eden sözleri Ayşem'in içine kurt düşürür. Ayşem, Aras'ın cüzdanında Duru'nun resmini taşıdığını görünce aşkının karşılıksız olduğunu anlar. Tam da nikah tarihi alacakları gün Ayşem, Aras'a büyük bir sürpriz yapar. Aras, Ayşem'le nikah tarihi alacağını düşünürken hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır.

 AKREP DİZİNİN KONUSU NEDİR?

Perihan (Demet Akbağ) kırk yıl önce kızını terk edip, zengin bir adamla evlenmiştir. Güzel bir hayata kaçarken arkasında bıraktığı kızı Ferda (Evrim Alasya) yıllar sonra Perihan'ı bulur. Buluşmaları kucaklaşmaya değil büyük bir savaşa sebep olur.

Yakanın ve yananın her gün yer değiştirdiği ana kız hesaplaşması tek bir soruyla başlar: "Neden beni terk ettin anne?"

AKREP DİZİ OYUNCULARI

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz

TÜM BÖLÜMLER AKREP İZLEMEK İÇİN TIKLAYINAKREP DİZİSİ KÜNYE

Yapım: 1441 Productions
Yapımcı: İrfan Şahin
Yönetmen: Gökçen Usta
Senaryo: Erkan BirgörenAKREP 26. BÖLÜM FİNAL İZLE NE ZAMAN SAAT KAÇTA YAYIN TARİHİ

Her Perşembe günü olduğu gibi bugün de Akrep dizisi 26. bölüm 17 Haziran 2021 Perşembe günü Star TV'de tek parça link canlı izle reklamsız olarak seyircisiyle buluşacak. Vatandaşların merak ettiği dizilerin başında gelen Akrep son bölüm StarTV HD full izle ile seyirciyle buluşuyor.

Daha fazla göster
yukarı ok