Seda Ocak kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Seda Ocak nerelidir, ne iş yapmaktadır?

Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşındadır? sorularının yanıtını öğrenmek isteyenler buraya... Survivor'a 2019'a katılan Seda Ocak nerelidir? Seda Ocak ne iş yapıyor? Survivor yarışmacısı Seda Ocak hakkında tüm detaylarla sizlerleyiz..

03 Şubat 2019 19:41
Seda Ocak kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Seda Ocak nerelidir, ne iş yapmaktadır?
Survivor Seda Ocak hakkında tüm bilgiler burada! Survivor 2019 tüm heyecanıyla devam ediyor. Peki Survivor yarışmacılarından Seda Ocak'ın kim olduğukaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Seda Ocak'ın yaşı kaç? 

Seda Ocak, Survivor 2019'da Türkiye takımında yarışıyor. Peki Seda Ocak'ın mesleği nedir? Survivor 2019 yarışmacısı hakkında tüm detayları haberimizde sizler için derledik.

SURVIVOR SEDA OCAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
Bursa Kız Lisesi'nden mezun olan Seda Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirdi. Rumeli Üniversitesi'nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmakta olan Seda, evli ve 2 çocuk annesi. Spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. Milli takımda Balkan Şampiyonu olduktan sonra sporu bıraktı.

SURVİVOR 2019 TÜRK TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

Hakan Kanık
Sude Burcu
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay KöksalSURVIVOR 2019 NEREDE ÇEKİLİYOR?

Nefes kesen görüntülere sahne olacak Survivor 2019, Dominik Cumhuriyeti ve adalarında çekilecek. Dominik Cumhuriyeti'nin muhteşem doğası görsel bir şölen sunarken, zorlu koşulları Survivor 2019'da heyecanı daha da artıracak. SURVIVOR 2019 NE ZAMAN BAŞLADI?

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Survivor'ın yayın tarihini açıkladı. Bu yıl, 13. sezonuyla ekrana gelecek olan Survivor, 2 Şubat 2019 tarihinde ilk bölümüyle başlayacak.

Survivor adasından ilk fotoğrafını paylaşan Ilıcalı, "Survivor'ın yeni adasına ilk adımı ben attım. Survivor Türkiye – Yunanistan 2 Şubat Cumartesi akşamı TV8'de. Bence kaçırmayın" ifadelerini kullanarak müjdeli haberi verdi.

Daha fazla göster
yukarı ok