Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
28 Ocak 2023 Cumartesi 17:00
Lig:
Hazırlık Maçları
RB Salzburg
1
Slovan Bratislava
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
RB Salzburg - Slovan Bratislava arasındaki maçlar - 28 Ocak 2023 Cumartesi 17:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
RB Salzburg
Genel
İç saha
Dış saha
17.03.24
BUN
Hartberg
5-1
09.03.24
BUN
LASK [D]
0-1
03.03.24
BUN
SK Austria Klagenfurt
1-0
24.02.24
BUN
Austria Lustenau
7-0
17.02.24
BUN
BW Linz [D]
1-1
09.02.24
BUN
Sturm Graz
1-1
02.02.24
CUP
LASK [D]
2-3
27.01.24
Slask Wroclaw
0-0
19.01.24
Bodo/Glimt [D]
0-6
13.01.24
Elversberg
2-3
17.03.24
BUN
Hartberg
5-1
03.03.24
BUN
SK Austria Klagenfurt
1-0
24.02.24
BUN
Austria Lustenau
7-0
09.02.24
BUN
Sturm Graz
1-1
27.01.24
Slask Wroclaw
0-0
13.01.24
Elversberg
2-3
12.12.23
UCL
Benfica
1-3
03.12.23
BUN
Wolfsberger AC
1-0
25.11.23
BUN
Hartberg
3-2
08.11.23
UCL
Inter
0-1
09.03.24
BUN
LASK [D]
0-1
17.02.24
BUN
BW Linz [D]
1-1
02.02.24
CUP
LASK [D]
2-3
19.01.24
Bodo/Glimt [D]
0-6
09.12.23
BUN
Rapid Wien [D]
0-1
29.11.23
UCL
Real Sociedad [D]
0-0
12.11.23
BUN
Austria Wien [D]
0-0
04.11.23
BUN
WSG Tirol [D]
0-2
01.11.23
CUP
Hartberg [D]
5-6
24.10.23
UCL
Inter [D]
2-1
Slovan Bratislava
Genel
İç saha
Dış saha
22.02.24
UEC
Sturm Graz
0-1
15.02.24
UEC
Sturm Graz [D]
4-1
14.12.23
UEC
O.Ljubljana
1-2
30.11.23
UEC
Klaksvik [D]
1-2
09.11.23
UEC
Lille
1-1
26.10.23
UEC
Lille [D]
2-1
05.10.23
UEC
O.Ljubljana [D]
0-1
21.09.23
UEC
Klaksvik
2-1
31.08.23
UEL
Aris Limassol [D]
6-2
24.08.23
UEL
Aris Limassol
2-1
22.02.24
UEC
Sturm Graz
0-1
14.12.23
UEC
O.Ljubljana
1-2
09.11.23
UEC
Lille
1-1
21.09.23
UEC
Klaksvik
2-1
24.08.23
UEL
Aris Limassol
2-1
09.08.23
UCL
Maccabi Haifa
1-2
01.08.23
UCL
Zrinjski Mostar
2-2
12.07.23
UCL
S.Hesperange
1-1
16.03.23
UEC
Basel
3-6
27.10.22
UEC
Pyunik
2-1
15.02.24
UEC
Sturm Graz [D]
4-1
30.11.23
UEC
Klaksvik [D]
1-2
26.10.23
UEC
Lille [D]
2-1
05.10.23
UEC
O.Ljubljana [D]
0-1
31.08.23
UEL
Aris Limassol [D]
6-2
15.08.23
UCL
Maccabi Haifa [D]
3-1
25.07.23
UCL
Zrinjski Mostar [D]
0-1
19.07.23
UCL
S.Hesperange [D]
0-2
09.03.23
UEC
Basel [D]
2-2
28.01.23
RB Salzburg [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.