Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MB
Tarih:
13 Eylül 2023 Çarşamba 16:00
Lig:
Kupa
OF Ierapetra
0
Kampaniakos Chalastras
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
OF Ierapetra - Kampaniakos Chalastras arasındaki maçlar - 13 Eylül 2023 Çarşamba 16:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
OF Ierapetra
Genel
İç saha
Dış saha
18.06.23
SL2
Ilioupoli GS [D]
2-3
11.06.23
SL2
Apollon Smirnis
0-1
02.06.23
SL2
Kalamata [D]
3-0
28.05.23
SL2
Episkopi Rethymno
2-0
19.05.23
SL2
PAE Chania [D]
1-1
15.05.23
SL2
Panachaiki
2-1
06.05.23
SL2
Olympiacos B [D]
3-2
29.04.23
SL2
AEK Athens B [D]
0-1
24.04.23
SL2
Kifisia FC
0-1
09.04.23
SL2
Proodeftiki [D]
1-2
11.06.23
SL2
Apollon Smirnis
0-1
28.05.23
SL2
Episkopi Rethymno
2-0
15.05.23
SL2
Panachaiki
2-1
24.04.23
SL2
Kifisia FC
0-1
05.04.23
SL2
Athens Kallithea FC
0-1
26.03.23
SL2
Egaleo
0-0
19.03.23
SL2
Ilioupoli GS
1-1
29.01.23
SL2
Kalamata
0-0
15.01.23
SL2
PAE Chania
2-0
04.01.23
SL2
Olympiacos B
2-0
18.06.23
SL2
Ilioupoli GS [D]
2-3
02.06.23
SL2
Kalamata [D]
3-0
19.05.23
SL2
PAE Chania [D]
1-1
06.05.23
SL2
Olympiacos B [D]
3-2
29.04.23
SL2
AEK Athens B [D]
0-1
09.04.23
SL2
Proodeftiki [D]
1-2
02.04.23
SL2
PAO Rouf [D]
1-1
13.03.23
SL2
Apollon Smirnis [D]
1-1
22.01.23
SL2
Episkopi Rethymno [D]
0-3
08.01.23
SL2
Panachaiki [D]
2-0
Kampaniakos Chalastras
Genel
İç saha
Dış saha
21.04.24
SL2
PAOK Thessaloniki FC B [D]
1-0
14.04.24
SL2
Iraklis
0-1
10.04.24
SL2
PAOK Thessaloniki FC B
4-2
07.04.24
SL2
Kozani FC [D]
2-2
03.04.24
SL2
Aiolikos Mitilini
0-1
30.03.24
SL2
Anagennisi Karditsas [D]
0-1
11.03.24
SL2
Anagennisi Karditsas
0-1
04.03.24
SL2
Makedonikos Neapolis [D]
0-1
25.02.24
SL2
Aiolikos Mitilini
1-0
19.02.24
SL2
Iraklis [D]
2-2
14.04.24
SL2
Iraklis
0-1
10.04.24
SL2
PAOK Thessaloniki FC B
4-2
03.04.24
SL2
Aiolikos Mitilini
0-1
11.03.24
SL2
Anagennisi Karditsas
0-1
25.02.24
SL2
Aiolikos Mitilini
1-0
14.02.24
SL2
AEK Athens B
1-1
27.01.24
SL2
Niki Volou
0-2
04.01.24
SL2
PAOK Thessaloniki FC B
2-0
16.12.23
SL2
AE Larissa
0-2
04.12.23
SL2
Makedonikos Neapolis
1-2
21.04.24
SL2
PAOK Thessaloniki FC B [D]
1-0
07.04.24
SL2
Kozani FC [D]
2-2
30.03.24
SL2
Anagennisi Karditsas [D]
0-1
04.03.24
SL2
Makedonikos Neapolis [D]
0-1
19.02.24
SL2
Iraklis [D]
2-2
11.02.24
SL2
Kozani FC [D]
0-1
04.02.24
SL2
Apollon Pontou [D]
2-0
22.01.24
SL2
Levadiakos [D]
3-0
10.12.23
SL2
Anagennisi Karditsas [D]
0-1
30.11.23
SL2
AEK Athens B [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.