Sporx Extra Arama Logo

Sinan Engin'den derbi yorumları!
8
SİNAN ENGİN YORUMLADI
Spor yorumcusu Sinan Engin, Fenerbahçe - Beşiktaş maçını Beyaz Tv'de değerlendirdi.
7
"SERGEN SONRASI EN İYİ FUTBOL"
Beşiktaş hakemle kazanmadı, eksiye, artıya bakarsak, hakemin iki tarafa da hataları var. Beşiktaş müthiş oynadı, Sergen Yalçın geldiğinden beri en iyi topunu oynadı. 
6
"ÇOK EKSİK OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"
Hoca eksik diyor, ben Beşiktaş'ın çok eksik olduğunu düşünmüyorum, bir tane Vida, onun dışında yok. Fenerbahçe zaten maça kendiliğinden konsantre olur.
5
"ABOUBAKAR FİZİK OLARAK MÜTHİŞ"
Bir takımın en önemli parçası, santrforlarıdır. Onlar gol atarsa, arkadakiler iş yapar. Aboubakar'ın fizik olarak müthiş duruma gelmesiyle bu orta saha savaşı oldu.
4
"ORTA SAHASI İYİ OLAN TAKIM KAZANDI"
Orta sahası iyi olan takım kazandı. Orta sahası iyi olan Beşiktaş'tı. Savunmada da iyi mücadele ettiler ve analarının ak sütü gibi kazandılar.
3
"FAKİR EDEBİYATINI BIRAKALIM"
Beşiktaş topunu oynadı, 10 kişi kaldı, 2 gol attı. Hep söyledim, 5-6 hafta önce de söyledim, takımınızı küçümsemeyin dedim. Küçümsenen N'Koudou girdi, neler yaptı. Fakir edebiyatını bırakalım.
2
"BUGÜN KAVGA EDİYOR"
4 hafta önce kenarda somurtan Sergen Yalçın bugün kavga ediyor. Beşiktaş takımını, başta Sergen Yalçın olmak üzere tebrik ediyorum. Müthiş oynadılar, son yıllarda seyrettiğimiz derbi gibi derbi buydu. Bu derbinin babasıydı, bu kadar gol pozisyonu, golün olduğu böyle bir derbi yok. Bu derbinin babasıdır.
1
"HELAL BİR GALİBİYET ALMIŞTIR"
Erol Bulut ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum, Beşiktaş hatasız, anasının ak sütü gibi helal bir galibiyet almıştır. Hakemi de yendi lafını söylemem ama belki de söylenebilir bu maçta.