Arama Logo

Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe'de ilk kez gördüm"
14
RIDVAN DİLMEN YORUMLADI
Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin 4-0 kazandığı Çaykur Rizespor mücadelesini TRT Spor'da değerlendirdi.  İşte Rıdvan Dilmen'in yorumları...
13
BUGÜN 5 ÜZERİNDEN 5

Fenerbahçe'nin coşkusu sezon başından bu yana 5 üzerinden 4'ün altına düştü. Bugün 5 üzerinden 5. Taktik olarak eleştirmiştim ama.  Taraftar da takımın enerjisini yükseltti. Fenerbahçe'nin taraftarla bu bütünleşmesine de 5 veriyorum.

12
BİRLE BİTİRDİLER

Rizespor'a gelirsek maça 5 üzerinden ikiyle başladılar. Birle bitirdiler. Bunu Fenerbahçe'nin de performansı belirledi.

11
PUAN FARKI ÇOK

Fenerbahçe, büyük takım gibi oynadı. Böyle galibiyetlerle şampiyonluk potasına girebilirsiniz. Puan farkı çok ama.

10
2 PUAN DAHA ALSAYDI...
Fenerbahçe, ligin en çok gol atan ikinci takımı. Galatasaray ve Beşiktaş'ın da puan olarak önünde yer alıyor. Trabzonspor'un çok ama çok avantajı var ama Fenerbahçe, Göztepe karşısında 2 puan daha alsaydı 'acaba, Trabzon'la da içeride oynayacağız' olurdu
9
LİGE AMBARGO KOYABİLİR

Ben Fenerbahçe'deki yapılanmanın lige ambargo koyabileceğini düşünüyorum. 2-3 yıl boyunca. Fenerbahçe, puan olarak kadro kalitesinin altında. İyi bir kadrosu var Fenerbahçe'nin.

8
MİLLİ TAKIM KONUSU ÇÖZÜLMELİ

Ferdi'nin Milli Takım'da oynama işini büyüklerin de araya girerek çözmesi lazım. Çok fazla yerde oynayabilen bir futbolcu. Sezon başında Ferdi'nin oralarda oynayamayacağını düşünüyordum ama oynuyor. Geliştirdi kendisini.

7
İLK KEZ GÖRDÜM

Ben Fenerbahçe'de ilk kez Mesut'la maçı mutlu bitirdiğini gördüm. Hocanın da kenarda mutlu olduğunu gördüm.

6
3'LÜ OYNAYACAĞIM DİYOR

Fenerbahçe'de teknik direktör 3'lü oynayacağım diyor. Ben ne kadar eleştirsem de, ben yorumcuyum. Teknik direktör değişikliği başkanın takdiridir.

5
SOL BEKTE OYNAYACAK KİMSE YOK

Fenerbahçe'nin 3'lü oynayabilecek iyi bir 3'lüsü var. Fenerbahçe, bugün mecburiyetten de 3'lü oynadı, sol bekte oynayacak kimse yoktu çünkü.

4
YAPACAKLARI BİR İŞ VAR

Fenerbahçe'de scout ekibinin yapacağı bir tane çok önemli bir iş var. Sola Ferdi'nin gelişmiş halini bulacaklar. O zaman takım da başka oynar.

3
HER EVE LAZIM
Serdar Dursun, fazlasıyla işini yaptı. Ofsayta düşmeyen bir futbolcu. Bir pozisyonda kaleciyi çalımlarken, savunma topu aldı. Kalktı, hemen topun peşine düştü. Oyun içinde kalmak isteyen bir oyuncu. Her eve lazım bir santrfor görüntüsü izliyoruz.
2
GÖRDÜĞÜM EN İYİ KADRO
Fenerbahçe'nin geleceği hakkında konuşmak istiyorum. Bu sene şampiyon olur olmaz bilemem.  Pereira'nın düzeninden gidiyorum, Fenerbahçe'nin kadrosuna bakıyorum, Appiah, Aurelio'lardan sonra Fenerbahçe'de gördüğüm en iyi kadro. Lige ambargo koyabilecek bir kadro. Bu takımın ligi 2-3 sene forse edeceğini düşünüyorum, doğru transferlerle birlikte. Tabii ki diğer takımlar da kadrolarını inanılmaz güçlendirmezlerse.
1
HAKEMLERİN PERFORMANSI ÖNEMLİ

Hakemlerin performansı da çok önemli bundan sonra. Ben bugün çok beğendim hakemi. Zorbay Küçük, iyi bir çıkış yakalamıştı, ardından sakatlık yaşamıştı. Onun için de bir sınavdı bugün.