Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen: "Erol Bulut'tan büyük hata"
10
RIDVAN DİLMEN: "EROL BULUT HATA YAPTI"

Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 10. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçın ilk yarısını NTV'de yayınlanan Yüzde 100 Futbol programında değerlendirdi.

9
"6-7 GOL OLUR"

Hayal ettiğim bir maç oluyor. 6-7 gol olur diyordum. Bunun iki sebebi var. Beşiktaş'ın savunma zaafiyeti var. Atabilecekte yetenekte oyuncuları var. Aboubakar ve Larin gibi.

8
"HER ŞEYİ ALARAK BAŞLADI"

Sergen Yalçın ve Ümraniye, bu maça taktiksel anlamda istediği her şeyi alarak başladı.

7
"SOSA VE GUSTAVO KÖTÜ, PEROTTI..."

Fenerbahçe maçtan önce favoriydi. Beklediğimin altında, düşük tempoyla başladı. Fenerbahçe'de Sosa ve Gustavo kötü. Gustavo özellikle. Eski diriliği yok. Sosa ise 10. dakikadan sonra sık top kaybetti. Perotti soru işareti. Cisse bitirici, işini yaptı işte.

6
"RIDVAN, PELKAS'A ÜSTÜNLÜK SAĞLADI"

Sağ tarafta Pelkas da yetenekli ama Rıdvan ona üstünlük sağladı. Gökhan da eski fiziğinde olmadığı için oraya destek olamadı.

5
"BEŞİKTAŞ, 1 TANE YANLIŞ YAPIYOR"

Beşiktaş, 1 tane yanlış yapıyor. Ozan'ı çok boş bırakıyorlar. Ozan da Montero'nun üstüne çalışıyor. Josef'in orayı kapatması lazım. Ozan sağa sola gittiği zaman Montero da gidiyor, gitmemesi lazım.

4
"CANER, BU MAÇI BEKLER"

Erol Hoca müthiş bir yanlışla başladı. Caner bu maçı müthiş bir heyecanla bekler. Bu maça başka bakar oyuncular. Fenerbahçe'nin Trabzon maçından daha farklı bakar. Formsuz da değil. Savunması diyeceksin ama Novak'ın da değil. Bu rotasyon maçı değil.

3
"SERDAR'I GEÇEMEZSİN ÖYLE"

Savunmanın en iyi oyuncusu Serdar'ı oynatmadı. Yerden ve havadan ikisinden de iyi. 3'ünden de iyi. O yanına aldı. Lemos, olağanüstü ağır değil ama ağır. Yenilen golde lap diye geçildi, Serdar'ı geçemezsin.

2
"YETİŞSE PENALTI YAPACAK"

Tisserand çok ağır. Yetişse Larin'e orada penaltı yapacak. Sarı kartı var. Fenerbahçe de açık oynamak zorunda. Fenerbahçe'de derhal Novak'ı çıkarır, Thiam'ı alırım. Caner eski yerine gider. Thiam öne gider. Mert Hakan da olabilir.

1
"GOLDEN ÖNCE FAUL VAR"

Hakem de o sakinliği altında, iyi maç yönetmedi. Sınavı geçemedi. Fenerbahçe'nin yediği ikinci gol öncesi net faul. Net faul hem de. Beşiktaş tehlikeli geldiğinde görmedi hakem. Top Aboubakar'a geldi. Haydi gördü, oynattı, kart vermesi lazım. Bu kurallarla bizi manyak ettiler. Kendi kurallarını yanlış yapıyorlar.