Arama Logo

Nihat Kahveci'den Galatasaray - Ümraniye yorumları
9
NİHAT KAHVECİ'NİN DEĞERLENDİRMELERİ
Nihat Kahveci, Galatasaray - Ümraniyespor maçını TRT Spor'da yorumladı.
8
"DEFANSİF DEĞİL OFANSİF GÖREV YAPTI"
"Galatasaray psikolojik olarak rakiplerine baskı kurmaya devam ediyor. Yenik duruma düşüp 3-2 kazandılar maçı. Şampiyonluk yolundaki rakipleri bugün puan kaybedecekler mi? diye düşünürken Icardi sahneye çıktı. Abdülkerim defansif görevlerini yapmayıp gol katkısı yapması da inanılmaz"
7
"GOL GELMEDİ AMA GELECEK DEDİK"
"İlk 15 dakikada 2 pozisyon gördü kalesinde Galatasaray birinde gol yedi. Bunun yanında herkes rakip ceza sahasına girdi. Olmadı ama olacak dedik gol ilk yarıda"
6
"ICARDI HER VURDUĞUN DA GOL OLMAZ ARTIK!"

"Icardi, her vurduğun da gol olmaz ama artık. Bu kadar tartışılmaz bir yetenek olamaz ceza sahası içinde. Abdülkerim 1 gol 1 asiste evrilen bir yapıya evrildi"

5
"BUNU NASIL BAŞARIYORSUN MUSLERA"
"Böyle bir şey yok artık Muslera. 11 maçı kazanan Galatasaray'da hep Muslera'yı konuşuyoruz. Bunu nasıl başarıyorsun? İstikrar abidesi. Dik heykelini gerçekten böyle bir performans"
4
"OMURİLİK SAPASAĞLAM"
"Torreira basmadık yer bırakmadı. Icardi, Torreira, Nelsson, Muslera omurilik sapasağlam"
3
"G.SARAY DERBİYE NET FAVORİ ÇIKACAK"
"Abdullah hoca derbileri iyi oynuyor ama Galatasaray haftaya net bir favori olarak çıkacak. Takımdaki herkes mutlu. Şampiyonluk havasına girmiş bir Galatasary'ı görüyoruz"
2
"KALİTELİ AYAKLARIN VARSA KAZANIYORSUN"
"İşin gerçeği savunma zaafiyetlerin olsa da Galatasaray olarak kaliteli ayakların olursa kazanırsın düşüncesini gördük"
1
"ÜMRANİYE'Yİ ALKIŞLIYORUM"
"Ümraniyespor Geraldo, Avanou müthiş oynadı. Galatasaray'a karşı Ümraniye'nin oynadığı futbolu alkışlıyorum. Atan tutan formda oldu mu ne olursa olsun ligde lider olabiliyorsun işte böyle"