Sporx Extra Arama Logo

Modeste'den Türkiye'ye transfer itirafı
7

"TÜRKİYE'DEN TEKLİFLER ALDIM"

Yaz transfer döneminde uzun süre Galatasaray'ın gündeminde yer alan Anthony Modeste, Alman basınına konuştu ve Köln'e transferi öncesinde kendisine yapılan teklifleri açıkladı.
6

"BEŞİKTAŞ, F.BAHÇE VE G.SARAY..."

İstanbul'un 3 büyük takımından teklif aldığını belirten Modeste, "Birçok ilgi vardı. Schalke, Stuttgart beni istedi ve Türkiye'den de Beşiktaş, Fenerbahçe ile Galatasaray'dan teklif aldım." ifadelerini kullandı.
5

"KÖLN BENİ GERÇEKTEN İSTEDİ"

Köln'ün kendisini istediğini kaydeden Modeste, "Artık menajerim yok. İşleri kendim ayarlıyorum ve başka kulübe gitsem daha çok da kazanabilirdim. Ama hatalarımdan ders aldım. Köln'e transfer olmam benim için daha net bir karardı. Onlar beni gerçekten isteyen kulüptü" dedi.
4

"MUTLULUK PARADAN DAHA ÖNEMLİ"

Köln'e geri dönme nedeni ile ilgili konuşan tecrübeli oyuncu, "Köln'e tekrar döndüğüm için, ailemle tekrar birlikte olduğum için çok mutluyum. Mutluluk, paradan daha önemli. Çin'deki ilk günlerimde, oradaki maceramın uzun sürmeyeceğini hissetmiştim" dedi.
3

WITSEL'İ DORTMUND'A BEN GÖNDERDİM"

Dortmund'a transfer olup olmayacağı sorulan Modeste, "Çin'de Witsel ile birlikte oynadım. O Almanya'da dönmenin onun için doğru olup olmadığından emin değildi ama ben onu ikna ettim. Bundesliga'ya çok uygun olduğunu ona söyledim. Gelecek sezon ona karşı oynayacak olmaktan memnunum" diye konuştu.
2

"KÖLN İLE EN İYİ LİGDE OLMAK İSTİYORUM"

Köln'de eski günlerine döndüğünü kaydeden Fransız golcü, "Bundesliga 2'de 9 maç geçirdim ve daha önce olmadığım bir yerdeyim. Yeniden Köln ile en iyi ligde olmak için sabırsızlanıyorum" ifadelerini kullandı.

1

KÖLN'DE GOLLERİNİ SIRALIYOR

Köln ile 2023'e kadar sözleşme imzalayan ve ayrıldığı Çin ekibi Tianjin Tianhai ile FIFA'lık olan 30 yaşındaki oyuncu, yeni takımında çıktığı 5 maçta 4 kez ağları sarstı.