Sporx Extra Arama Logo

Georgina Rodriguez: "Ronaldo mükemmel bir karışım"
13
GEORGINA, RONALDO'YU ANLATTI

Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun birlikte yaşadığı Georgina Rodriguez, 2016'dan beri birlikte olduğu partneri hakkında Sportweek'e konuştu. İşte Georgina Rodriguez'in sözleri...

12
RONALDO BİR ÖĞRETİCİ

"Ronaldo'dan çok şey öğrendim. Bana yardım ediyor, öğretiyor ve motive ediyor."

11
RONALDO'DAN UTANIYORDUM

"İlk başta onun yanında antrenman yapmaya utanıyordum. Çünkü o Cristiano Ronaldo. Ama sonra her şey değişti. O benim ilham kaynağım, büyük aşkım."

10
BENİM İÇİN AİLE HER ŞEYDİR

"Aile benim için her şeyden önce gelir. O yüzden çocuklar ve Ronaldo benim için ilk sıradadır. Onlara çok iyi bakıyorum. Kalbimde hapsoldular, aşkla dolular"

9
TORINO'DA ÇOK MUTLUYUZ

"Çocuklarımızın oynayabileceği bahçeli bir evimiz var, orada yaşıyoruz. Burada hiçbir şeyi özlemiyoruz. Torino'da insanlar bizi seviyor, burada çok mutluyum"

8
DIŞARI BİLE ÇIKIYORUZ

"Koronavirüsten dolayı rahat bir şekilde alışverişe çıkamıyoruz ama dışarıda olunca maskeler sayesinde insanlar bizi tanıyamıyor."

7
MÜKEMMEL BİR BABA

"Cristiano harika bir baba ve hayal edebileceğim en mükemmel eş."

6
RONALDO MÜTHİŞ BİR KARIŞIM

"Ronaldo beni çok şaşırttı, kalbimi fethetti. Kendini eleştirebiliyor, sorumluluk hissediyor ve işini çok severek yapıyor. Cristiano harika bir karışım."

5
YENİLİRSE YÜZÜ GÜLMEZ

Cristiano Ronaldo'nun maçları kaybetmesinden sonra nasıl tepki verdiği sorusuna ise Georgina Rodriguez, ''Eğer maçlar istediği gibi gitmezse yüzü gülmüyor ama futbolun nasıl bir şey olduğunu da biliyor. Bazen kazanırsınız bazen kaybedersiniz. Yenilgiyi kabul edip daha iyi olmaya çalışıyor" dedi.

4
3
2
1