Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da 4 isim geri dönüyor
10
GALATASARAY'DA GÜNÜN İDMANI
Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig’in 11. haftasında Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
9
4 İSİM DÖNÜYOR
Galatasaray'da koronavirüs testi negatif çıkan Babel, Omar, Belhanda ve Okan Kocuk bu hafta Hatayspor kafilesinde yer alacak. Arda Turan ise TFF protokolleri gereği kadroda yer almayacak.
8
İŞTE AÇIKLAMA
Yapılan açıklamada, "Lige verilen arada yapılan Covid-19 testleri pozitif çıkan beş oyuncumuzdan dördünün, gerekli izolasyon ve tedavi sürecinin ardından gerçekleştirilen testler ikişer kez negatif sonuçlanmıştır. Bu oyuncularımız, Türkiye Futbol Federasyonu’nun ilgili protokolü çerçevesinde bireysel idmanlara başlamış, oyuncularımızın Cumartesi günü oynanacak lig müsabakasından iki gün önce yapılacak rutin testlerinin negatif çıkması hâlinde maç kadrosunda bulunmalarının önünde bir engel kalmamıştır. Oyuncularımızdan biri ise gerekli izolasyon ve tedavi süresi sonrası gerçekleştirilen testlerinde negatif netice elde etmesine rağmen, arada 25 Kasım Çarşamba günü yapılan bir testinde pozitif sonuca rastlanıldığı için, Türkiye Futbol Federasyonu’nun ilgili protokolü gereği 5 Aralık Cumartesi gününe dek takım antrenmanlarında, 9 Aralık Çarşamba gününe dek ise müsabakalarda yer alamayacaktır." ifadelerine yer verildi.
7
6
5
4
3
2
1