Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da ayrılığa izin yok
5
GALATASARAY SATMAYACAK

Dünya Kupası'nda vitrine çıkacak futbolcuları için Galatasaray'ın tavrı net. Sarı kırmızılılar, Victor Nelsson, Lucas Torreira ve Sacha Boey'e gelecek olan teklifleri kabul etmeyecek.

4
İKİ YILDIZA TEKLİF GELEBİLİR

Beşiktaş ve Başakşehir maçlarını kazanarak hem zirve yarışına ortak olan hem de şampiyonluk havasına giren Galatasaray, ara transfer döneminde kadroyu koruma kararı aldı. Dünya Kupası performansına göre ocak ayında Danimarkalı Victor Nelsson ile Uruguaylı Lucas Torreira'ya teklif gelebilir.

3
SACHA BOEY TAKİP EDİLİYOR

Nelsson'la İspanyol, Torreira ile İtalyan kulüpleri ilgileniyor. Sacha Boey de sezon başından bu yana Avrupalı scoutlar tarafından takip ediliyor. Sarı-kırmızılı kulüp, bu üç oyuncunun satışına soğuk bakıyor ve olası tekliflerde pazarlık yapılması düşünülmüyor.

2
2 İSME SEZON SONUNA KADAR İZİN YOK

Torreira ve Boey için sezon sonuna kadar kapısını kapatan Galatasaray'da Nelsson'un serbest kalma maddesi 25 milyon Euro... Yaz transfer döneminde Danimarkalı stopere 13 milyon Euro öneren İspanyol ekibi Sevilla'ya olumsuz yanıt veren yönetim, pişman olmadı.

1
OYUNCULARIN PERFORMANSLARI

G.Saray'la Süper Lig'de 13 maçın tamamında 90 dakika oynadı. Süper Lig'de 12 maça çıktı. 5 karşılaşmada 90'ar dakika sahadaydı. Toplamda 975 dakika süre alıp bir asist yaptı. (Sabah)