Arama Logo

Fernando Muslera: "Burası Galatasaray!"

Galatasaray ligde üst üste 4 haftadır kazanamıyor, oynanan futbol gelecek için ümit vermiyor. Oyuncuların kötü gidişe rağmen Kayseri yenilgisi sonrası omuz omuza verdiği, özellikle Muslera'nın soyunma odasında yaptığı duygusal konuşmanın herkesi çok etkilediği öğrenildi.
8
MUSLERA DURUMA EL KOYDU!

Sezon başında yapılan geniş çaplı kadro operasyonuna rağmen, beklenen başarının şimdilik çok uzağında kalan Galatasaray 'da, teknik patron Fatih Terim de oyuncular da pes etmiyor.

7
MUSLERA TAKIMI KENETLENDİ

Ligde 4 haftadır galip gelemeyen Sarı-Kırmızılı futbolcuların, 3-0'lık Kayserispor yenilgisi sonrası soyunma odasında omuz omuza verdiği öğrenildi. Bu birlik beraberlik havasında, takım kaptanı Fernando Muslera'nın yaptığı konuşmanın büyük rol oynadığı da gelen haberler arasında.

6
"HERKESİ ÇOK ÜZDÜK"

Kadrodaki en eski oyuncu olan Uruguaylı eldivenin, "İsim isim saymaya gerek yok. En başta benden başlayarak hepimiz kötüyüz. İşleri bu hale getiren biziz. Bize güvenen ve destek veren herkesi çok üzdük." dediği kaydedildi.

5
"BU TAKIMI BURADAN ÇIKARACAĞIZ"

Muslera, "Burası Galatasaray. Biz burada daha kötü günlerden çıkmasını da başardık. Yine yaparız. Antrenmanlarda, maçlarda çok daha iyisini yapabiliriz ve yapmalıyız. Üstelik bunu yine hep beraber başaracağız. Bu takımı buradan biz çıkaracağız" dediği bildirildi. 

4
MUSLERA ALKIŞLANDI

Bu sırada kenetlenen tüm futbolcuların, Muslera'nın konuşmasını alkışladığı öğrenildi.

3
OLAĞANÜSTÜ TOPLADI

Kötü sonuçların ardından ligde orta sıralara kadar gerileyen Galatasaray'da, teknik direktör Fatih Terim de bazı önemli kararlar aldı. Kurmaylarıyla olağanüstü bir toplantı yapan tecrübeli hocanın, kadroyla ilgili düşüncesini değiştirdiği belirtiliyor.

2
İDEAL 11'İ BULUNCA...

Alanyaspor yenilgisinde, "Rotasyon yapmadığıma pişmanım" diyen, Kayserispor yenilgisinden sonra ise rotasyon yaptığına pişman olan Terim, ideal 11'ini tekrar bir araya getirdikten sonra, cezalar veya sakatlıklar haricinde artık kadroda oynama yapmak istemiyor.

1
GÖZTEPE MAÇIYLA BİRLİKTE İSTİKRAR

Hedeflenen ilk 11 istikrarına ise Göztepe maçıyla birlikte start verilmesi bekleniyor. [Fanatik / Metin Karabaş]