Arama Logo

Fenerbahçe'den İtalya'ya Vedat Muriqi çıkarması

Fenerbahçe, Lazio’nun göndermeye hazırlandığı Vedat Muriqi konusunda elini çabuk tutmak için harekete geçiyor. Fenerbahçeli yöneticiler önümüzdeki günlerde İtalya’nın başkenti Roma’ya giderek Kosovalı yıldız Vedat Muriqi'yi kiralık olarak kadroya katmaya çalışacak.
6
VEDAT MURIQI GÖZDEN ÇIKARILDI

Maurizio Sarri ile birlikte sistem değişikliğine giden Lazio’da Vedat Muriqi gözden çıkartıldı. İtalyan ekibi, geçen sezon 18.5 milyon Euro’ya transfer ettiği Kosovalı oyuncuyu gönderme kararı aldı.

5
TAMAMEN VAZGEÇMEK İSTEMİYORLAR

Mavi-Beyazlılar’ın Muriqi’ten tamamen vazgeçmek istemediği ve ilk etapta başka bir takıma kiralamayı düşündükleri öğrenildi.

4
FENERBAHÇE HAREKETE GEÇTİ

Bu durum, Fenerbahçe’nin hemen harekete geçmesini sağladı. Sarı-Lacivertliler, başka talipleri de olan 27 yaşındaki golcü konusunda elini çabuk tutmak istiyor.

3
ROMA'YA GİDİLECEK

Sarı-Lacivertli yöneticilerin önümüzdeki günlerde İtalya’nın başkenti Roma’ya giderek bu transferi bitirmeye çalışacakları kaydedildi. Fenerbahçe, kiralık sözleşmesine satın alma opsiyonu da koydurmak istiyor.

2
ÖNCELİĞİ FENERBAHÇE

Vedat Muriqi’nin de ayrılması halinde önceliğinin, çocukluğundan beri desteklediği Sarı-Lacivertliler’e dönmek olduğu kaydedildi.

1
EŞİ ÇOK İSTİYOR

Ayrıca yıldız futbolcunun eşi Edibe Muriqi’nin de İstanbul’a dönmek istediği kaydedildi. (Fanatik)