Arama Logo

Erman Toroğlu'nun Trabzonspor-F.Bahçe maçı yorumları
11
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMU
Erman Toroğlu, A Spor'da Trabzonspor - Fenerbahçe maçını değerlendirdi.
10
"'MESUT OYNAMAZ, BEN DE KURTARIRIM' DEDİ"
"Ben neye takıldım onu söyleyeyim. Mesut Fenerbahçe'ye geldi. Geldi, bir türlü Mesut olmadı. Takımın da hocanın da sistemine uymadı. Fiziksel olarak da hazır değil. Daha mücadele edecek biriyle başlar diye düşündüm ama sahaya kaptan olarak çıktı. Benim aklıma şu geldi çok net. Mesut Mesut diyorsunuz. Trabzonspor karşısında al sana Mesut. Kaptanlık bandını da takarım, onu oynatırım, kendisini gösteremez kazanırım dedi Fenerbahçe'nin hocası. Mesut oynamaz ben de kurtarırım. Ben de bunu düşündüm."
9
"ALIN SİZE MESUT DEDİ"
"Mesut'u sonuna kadar sahada tuttu. Atılan golde var, nerede yok? Mücadelede yok. Tüm takım geri geliyor o yok. 10 kişi kaldıktan sonra da yok. Boş topu atarsan var. Çıkarttı oynattı Pereira, alın size Mesut dedi. Bu benim görüşüm"
8
"BEN OLSAM OYNATMAZDIM"
"Öyle bir maçta oynadı ki, Trabzonspor takımı farklı bir takım. Ben olsam oynatmazdım. Seninle mücadele edecek. Abdullah Avcı ne yaptıysa doğru yaptı mesela"
7
"ABDULLAH AVCI AKILLI OYNADI"
"Saha ağır, mücadele olacak. Kademe kademe kullandı herkesi. Cornelius'u sakladı. Hepsini dikkatli kullandı işini bitirdi. Abdullah Avcı ne yaptıysa tuttu"
6
"MESUT'UN ARKASINDA DURMADI"
"Ömür kötü oynadı, saçma işler yaptı. Tepkiler de gelince Abdullah Avcı çıktı, 'Bir dakika durun ya' dedi. Bu çocuk böyle bir çocuk değil dedi ve oynattı kazandı. Teknik adam Mesut'un arkasında durmadı. Abdullah Avcı da oyundan hep aldı Mesut'un alındığı gibi ama hep sahip çıktı. Ben Fener'in teknik direktörünü Mesut'un arkasında durduğunu görmedim"
5
"TEKE TEKTE HEP GEÇİLDİLER"
"Trabzon'un hücum adamları teke tek mücadele edebilirler mi? Patır patır geçtiler, patır patır geçtiler. Ağır Fenerbahçe adamları, üçü de ağırlar. Bir çabukluk vardır, bir de ağırlık vardır. Teke tekte hep geçildi Fenerbahçeliler. Demek ki aciz durumda kalıyorsun ki faul yapıyorsun."
4
"3'LÜ SAVUNMADA KENARLAR ETKİLİ OLACAK"
"3 kişi savunma oynatıyorsan ya kenardakiler çok etkili olacak. 3 adamın hem çok çabuk hem de süratli olacak. Szalai de çabuk değil bence, bu benim görüşüm. Orta sahadan gelenler de geçtiler hep Fenerlileri. 10 tane pozisyon gösteririm size maçtan"
3
"ALİ KOÇ SÖYLEDİKLERİNDE YÜZDE 100 HAKLI"
"Meşhur Diyarbakır - Altay maçı. O maçın hakemi Ali Uluyol beni dava etti. Sonra Ankara'da faal hakemlerin başına geldi. Bunlar bir organize hocam. Ben bunlar yüzünden hakem oldum daha Ali Koç farkında değil, söylediklerinde yüzde yüz haklı. Ben sizi eleştirmiyorum, sistemi eleştiriyorum. Sistem değişmezse bunlar gider başkası gelir. Sistemi değiştirmeleri lazım, hep beraber yapmaları lazım takımların.
2
"BU İSYANDA HAKLISIN"
"Ali Koç sen de 6 teknik adam değiştirdim, 60 tane transfer yaptn. O işin başka tarafı. Ama sen bu isyanında haklısın. Trabzon, Galatasaray, Beşiktaş bunu yapın"
1
"HAKEMLİK ÇÜRÜMÜŞ DURUMDA"

"Yıllarca bu konuda yorum yaptığımda hep bir takımın düşmanı oldum, yıllarca bir şey değişmedi. Yeni yeni uyanmaya başladı yöneticiler. Mal sizin, sizin malı delenler federasyonun içindeki kimseler. MHK, Tahkim, Disiplin. Türkiye'de hakemlik çürümüş durumda. Çok net söylüyorum"