Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Dursun Özbek: "Cristiano Ronaldo yarın Florya'da!"
8
DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMALAR

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Üniversitesi'nde öğrencilerle buluştu. İşte Özbek'in yaptığı açıklamalar...

7
"G.SARAY BÖYLE BİR MARKA"

"Yurt dışında Türkiye’nin başkenti neresidir anketine %36 Ankara, %26 İstanbul, %19 Galatasaray deniliyor. Galatasaray böyle bir marka."

6
"DÜNYADA TEKİZ"

"Dünyada bir eğitim kurumundan çıkan bir kulüp yok. İlklerin ve enlerin takımı olan Galatasaray bu alanda dünyada tektir."

5
"GÜÇ BİRLİĞİNE İHTİYACIMIZ VAR"

"Daha güçlü bir Galatasaray ailesi istiyorsak bir güç birliğine ihtiyacımız var. Galatasaray’ın bütünleşmesi için bir çimentoya ihtiyaç var. Galatasaray Spor Kulübü bu görevi rahatlıkla yapabilir."

4
"RONALDO YARIN FLORYA'DA"

Dursun Özbek'in, "Ronaldo'yu Dünya Kupası'ndan sonra mı getireceksiniz yoksa dinlenmesi için zaman verecek misiniz?" sorusuna yanıtı:

"Sen nasıl istiyorsun? Ronaldo, yarın Florya'da (gülüyor). Her gören Ronaldo'yu soruyor, Ronaldo'dan kurtulamadım."

3
"GALATASARAY 'BORCA BATIK' BİR KULÜP"

"Galatasaray Spor Kulübü, ticari terminolojide ‘borca batık’ bir kulüp durumunda. Bankalara 2.2 milyar TL kredi borcu var. Galatasaray’ın son 30 senesine baktığımız zaman hep borca batık bir kulüp. Böyle devam etme şansımız var mı? Bence yok."

2
"BU ANLAŞMADAN ÇIKACAĞIM"

"Bankalar Birliği anlaşmasının zerresinde Galatasaray etiğinin yeri yok, Galatasaray değerlerinin dikkate alındığı hiçbir kısım yok. O zaman kulüp bu anlaşmayı imzalamak zorundaydı. Ben başkan olarak bundan rahatsızım. Bu anlaşmadan çıkacağım."

1
"BİRİNCİ HEDEFİMİZ BU"

"Göreve gelmeden önce projelerimizi detaylı anlattık. Hedeflediğimiz projelerimizden gelecek yaklaşık 10 milyar TL ile birinci hedefimiz Bankalar Birliği'ne olan 2.2 milyar TL borcumuzu tek seferde ödemek."