Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta bitmeyen aşk: Alex Teixeira!
8
NE GHEZZAL, NE ROSIER, NE COSTA...
Beşiktaş’ın yeni sezon formalarının tanıtımı Boğaz’da tekne üzerinde yapılmıştı. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin de bulunduğu tekne Beşiktaş iskelesine yanaşınca ne Ghezzal dendi ne Rosier ne de Diego Costa... (Türkiye)
7
"BAŞKAN BİZE ALEX'İ GETİR"
Sahili tıka basa dolduran siyah beyazlı taraftarlar Brezilyalı Alex Teixeira için Boğaz’ı inletti. "Başkan bize Alex’i getir" sesleri uzun süre devam etti.
6
ÇEBİ SON DURUMU SORDU
Başkan Ahmet Nur Çebi taraftarın bu isteği karşısında ilk önce oldukça şaşırdı. Başkan Çebi tekneden inmeden Brezilyalı oyuncunun transferindeki son durumunu kurmaylarına sordu.
5
İMZA PARASINDA GERİ ADIM YOK
Bonservisi elinde olan oyuncu ile yıllık 2 milyon avro ücret ve bonuslar karşılığında anlaşıldığı ancak 1,5 milyon avro imza parası konusunda geri adım atılmadığı bilgisi verildi.
4
ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BİTİYOR
İmza parası fikrine en başından beri karşı olan siyah beyazlıların patronu, bu rakamın mümkün olduğunca düşürülmesi ve transferin bitirilmesi için talimat verdi. Önümüzdeki hafta bu transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.
3
"F.BAHÇE'DEKİ ALEX GİBİ..."
Öte yandan teknik direktör Sergen Yalçın’ın da Texieira için “Fenerbahçe'deki Alex etkisini gösterir” dediği öğrenildi.
2
PERDE ARKASINDA JOSEF VARDI
Taraftarın “Başkan bize Alex’i getir” tezahüratlarının arkasında Josef de Souza vardı. Teknenin üst katında taraftarlara tezahüratlara devam etmesi için işaret eden Brezilyalı yıldız, bu anları yakın arkadaşı Alex Teixeira’ya göndermek için videoya alıyordu.
1
"DEMEK SEN BAĞIRTIYORSUN"
Alt katta bulunan Başkan Ahmet Nur Çebi bu durumu fark ettiğinde Josef’e tatlı bir sitemde bulunarak “Demek sen bağırtıyorsun Josef! Görürsün sen” şeklinde takıldı.