Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-0)
MS
Tarih:
19 Nisan 2023 Çarşamba 16:30
Lig:
Kupa
Akron Togliatti
2
S. Moskova
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Akron Togliatti - S. Moskova arasındaki maçlar - 19 Nisan 2023 Çarşamba 16:30 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Akron Togliatti
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
NL2
KamAZ [D]
1-0
24.04.24
NL2
Leningradets
0-0
20.04.24
NL2
PFC Kuban
6-0
13.04.24
NL2
Chornomorets [D]
0-0
06.04.24
NL2
Torpedo Moscow
2-1
31.03.24
NL2
Neftekhimik [D]
1-1
18.03.24
NL2
Sokol Saratov
2-0
09.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-3
03.03.24
NL2
Rodina
0-2
03.02.24
Baltika [D]
5-3
24.04.24
NL2
Leningradets
0-0
20.04.24
NL2
PFC Kuban
6-0
06.04.24
NL2
Torpedo Moscow
2-1
18.03.24
NL2
Sokol Saratov
2-0
03.03.24
NL2
Rodina
0-2
18.11.23
NL2
Volgar Astrahan
0-1
06.11.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
3-1
02.11.23
RCU
Volgar Astrahan
0-1
23.10.23
NL2
Yaroslavl
3-1
19.10.23
RCU
Yaroslavl
3-0
28.04.24
NL2
KamAZ [D]
1-0
13.04.24
NL2
Chornomorets [D]
0-0
31.03.24
NL2
Neftekhimik [D]
1-1
09.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-3
03.02.24
Baltika [D]
5-3
24.01.24
Lokomotiv Moscow [D]
0-2
27.11.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-1
12.11.23
NL2
Khimki [D]
2-2
28.10.23
NL2
Sokol Saratov [D]
0-1
14.10.23
NL2
Rodina [D]
0-1
S. Moskova
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
PRL
Lokomotiv Moscow
3-2
25.04.24
PRL
CSKA Moskova [D]
0-0
21.04.24
PRL
FC Rostov [D]
1-5
17.04.24
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
0-0
13.04.24
PRL
PFC Sochi [D]
1-0
07.04.24
PRL
Dinamo Moscow [D]
1-2
03.04.24
RCU
Zenit St. Petersburg
1-2
30.03.24
PRL
Ural
0-0
14.03.24
RCU
FC Orenburg
3-1
10.03.24
PRL
Fakel Voronej FK
0-2
28.04.24
PRL
Lokomotiv Moscow
3-2
03.04.24
RCU
Zenit St. Petersburg
1-2
30.03.24
PRL
Ural
0-0
14.03.24
RCU
FC Orenburg
3-1
10.03.24
PRL
Fakel Voronej FK
0-2
21.02.24
FC Astana
4-0
20.02.24
Abdish-Ata
4-0
14.02.24
Kairat Almaty
6-0
07.02.24
FC Rostov
0-3
02.02.24
Torpedo Moscow
3-2
25.04.24
PRL
CSKA Moskova [D]
0-0
21.04.24
PRL
FC Rostov [D]
1-5
17.04.24
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
0-0
13.04.24
PRL
PFC Sochi [D]
1-0
07.04.24
PRL
Dinamo Moscow [D]
1-2
02.03.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
0-0
09.02.24
Shabab Al-Ahli [D]
0-5
03.12.23
PRL
FK Akhmat [D]
2-1
29.11.23
RCU
FC Orenburg [D]
1-0
25.11.23
PRL
Baltika [D]
0-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.