Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
22 Ekim 2023 Pazar 19:30
Lig:
FNL
Torpedo Moscow
2
SKA-Khabarovsk
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-0 | Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk canlı skor burada - Maç Özeti
Torpedo Moscow
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
NL2
Khimki
1-2
24.04.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
1-1
20.04.24
NL2
Arsenal Tula
1-1
14.04.24
NL2
Sokol Saratov [D]
0-2
06.04.24
NL2
Akron Togliatti [D]
2-1
30.03.24
NL2
KamAZ
1-0
18.03.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
2-0
11.03.24
NL2
Tyumen
0-0
02.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-0
22.02.24
FC Krasnodar [D]
2-1
28.04.24
NL2
Khimki
1-2
20.04.24
NL2
Arsenal Tula
1-1
30.03.24
NL2
KamAZ
1-0
11.03.24
NL2
Tyumen
0-0
25.01.24
CSKA Moskova
2-3
20.11.23
NL2
Rodina
1-1
06.11.23
NL2
Volgar Astrahan
0-3
22.10.23
NL2
SKA-Khabarovsk
2-0
01.10.23
NL2
Leningradets
2-3
17.09.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
1-0
24.04.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
1-1
14.04.24
NL2
Sokol Saratov [D]
0-2
06.04.24
NL2
Akron Togliatti [D]
2-1
18.03.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
2-0
02.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-0
22.02.24
FC Krasnodar [D]
2-1
08.02.24
Nizhny Novgorod [D]
4-0
08.02.24
Lokomotiv Moscow [D]
2-0
02.02.24
S. Moskova [D]
3-2
27.11.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
0-2
SKA-Khabarovsk
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
NL2
Leningradets [D]
0-1
24.04.24
NL2
Rodina
2-1
20.04.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
3-0
14.04.24
NL2
Arsenal Tula [D]
1-0
07.04.24
NL2
Neftekhimik
0-1
02.04.24
RCU
Dinamo Moscow
1-2
30.03.24
NL2
Sokol Saratov
3-1
18.03.24
NL2
Torpedo Moscow
2-0
14.03.24
RCU
PFC Sochi
1-1
10.03.24
NL2
Chornomorets [D]
3-0
24.04.24
NL2
Rodina
2-1
20.04.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
3-0
07.04.24
NL2
Neftekhimik
0-1
02.04.24
RCU
Dinamo Moscow
1-2
30.03.24
NL2
Sokol Saratov
3-1
18.03.24
NL2
Torpedo Moscow
2-0
14.03.24
RCU
PFC Sochi
1-1
28.10.23
NL2
Leningradets
2-1
17.10.23
RCU
Amkar-Perm
2-0
14.10.23
NL2
Arsenal Tula
1-1
28.04.24
NL2
Leningradets [D]
0-1
14.04.24
NL2
Arsenal Tula [D]
1-0
10.03.24
NL2
Chornomorets [D]
3-0
03.03.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
1-1
18.02.24
Fakel Voronej FK [D]
3-2
26.11.23
NL2
Khimki [D]
0-0
19.11.23
NL2
PFC Kuban [D]
1-1
12.11.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
2-0
06.11.23
NL2
KamAZ [D]
1-0
01.11.23
RCU
Forte Taganrog [D]
0-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.