(Sözler) Babalar Günü için resimli mesajlar, Babalara güzel mesajlar

İlk olarak 1910 yılında ABD'de kutlanmaya başlanan ve uzun süredir ülkemizde coşkuyla kutlanan Babalar günü geldi. Facebook, Twitter ve Instagram'dan resimler paylaşmak isteyenler ve babalarını sevindirmek isteyen buraya... İşte detaylar...

16 Haziran 2019 04:09
(Sözler) Babalar Günü için resimli mesajlar, Babalara güzel mesajlar
Babaların heyecanla beklediği Babalar günü için resimli mesajlar ve sözleri sizler için derledik. Bugün Babalar günü kutlanacak ve nasıl kutlanabilir? İşte babalar için birçok söz ve resimli mesajlar...

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL SÖZLER
*Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.
Fedak,rlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

*Akşam oldu hüzünlendim ben yine Hasret kaldım gözlerinin rengine…

*Bana bir masal anlat baba içinde hem sen olsun hem ben olsun hemde annem olsun…

*Bu adam benim babam dağ gibi dimdik yıkılmaz kalelerden daha sağlam…

*Babamı her özlediğimde anlıyorum ki babam benim yaşamak için gerekli olan enerji kaynağımmış…

*Baba seninle maçlara giderdik omuz omuza şarkılar söylerdik. Şimdi sen yoksun ne maçların tadı var nede şarkıların tadı var. Babam Seni çok özledim…

Dünyaya gözlerimi açma sebebim, hayatımın ilk aşkı, değerin ve anlamın paha biçilemez. Evladın olmaktan gurur duyuyorum canım babacığım. Babalar günün kutlu olsun!

Şu hayatta herkesin bir kahramanı vardır. Ve bazı kahramanlar pelerin kullanmaz ya hani babam, sen de onlardansın. Senin pelerinin her zaman üstümüze gerdiğin kanatların oldu. Canım babam, kahramanım, hayatımın erkeği… Babalar günün kutlu olsun. O güzel ellerinden öperim!

Bazı hisler vardır cümleye dökülemez. Söylense hep bir yanı eksik kalır, söylenmesi kalpte ukdesi kalır. Çok fazla duygusal sözler söylemeyi becerebilen biri değilim. Ama nefes aldığım her an için varlığına binlerce kez şükrediyorum babacığım. Babalar günün kutlu olsun!

Seni tasvir etmeye kalksam, muhakkak ki bir çınar ağacına benzetirim. Toprağa kökleriyle sıkı sıkı bağlı olan ama dalları da aynı zamanda tüm göğü kucaklayacak kadar kudretli olan o ağaca… Sen her zaman ailemiz için bir çınar ağacı oldun. Köklerin çocukluğumuzu sarmaladı, dalların geleceğimizin mimarı oldu ve gölgen babam… Gölgen, işte o hiç eksilmesin. Hüznüme, acıma gölgen ve mutluluğuma olan o parlak güneşin hep daim olsun. Seni çok seviyorum, babalar günün kutlu olsun…

Bilirim az gülersin, açıktan okşayamazsın saçımızı, kocaman sarılamazsın bilirim. Eskiler hep böyleydi dersin, böyle yetiştik, böyle gördük. Sert mizaçlı, kuralcı, ciddi bir adam olup çıkmış gibi konuşursun. Bilirim. Bilirim de inanmam babam. Bir cevizin de kabuğu serttir çünkü içindeki meyvesini muhafaza etmesi gerekir. Sen de öylesin, dünyanın en yufka yürekli adamısın! Babalar günün kutlu olsun canım babacığım!

Pusulaya ihtiyacım yok, ağzından çıkan her söz pusulam. Haritaya ihtiyacım yok, işaret ettiğin yer benim bölgem, haritam. Bir saate ihtiyacım yok, zaman çizelgem alnında oluşmuş kırışıklıklar… Her birinde kendimden izler saklı. Önce büyüyorum. Sonra sana bakıyorum tekrar çocuk oluyorum. Sen varken ben hep çocuk kalıyorum, büyümeme izin verme babam… Varlığın daim olsun. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.BABALAR GÜNÜ İÇİN RESİMLİ MESAJLAR
Canım babam ellerinden öper babalar gününü kutlarım. Seni çok seviyorum canım babam. Hakkını helal et, kendine de herzaman iyi bak.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Dua vakti geldiğinde, ellerini Mevla'ya açtığında, bizleri de unutmaman dileği ile babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum canım babam.Yaşantısıyla, ilkeleriyle bize hep güzel örnek olan canım babam. Senden uzakta, Senin değerini şimdi daha iyi anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun, ellerinden öperim.

Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi, inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum, uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun...

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Fedak,rlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.


Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.


Geceler çok uzun sabah olmuyor baş yastıkta ama uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa hemen kalkıyor. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Fedak,rlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Gül kokulu ellerinden doya doya öperim. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun…Hiç bir şey üzmesin Seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma Sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

Yüreğin huzurlu, yüzün güleç, kazancın bereketli olsun canım babacığım. Babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum.

Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam…

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.Bu güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. İyi ki varsın baba…

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam…

Daha fazla göster
yukarı ok