(SON DAKİKA HABERİ) Kuruluş Osman 66. bölüm izle, Canlı izle Kuruluş Osman 66. bölüm 13 Ekim Çarşamba

Kuruluş Osman ATV ekranlarında seyirciyle buluşuyor ve 13 Ekim tarihinde Çarşamba günü saat 20:30'da izleyiciler televizyon başında yerini aldı. Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden Kuruluş Osman 66. bölüm izle full hd ile birlikte Kuruluş Osman son bölüm full, Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman son bölüm tek parça diyerek yeni bölümü izleyebilirsiniz. Yeni bölüm Kuruluş Osman son bölüm olduğu gibi heyecanla dolu anlara sahne olacak ve 13 Ekim Çarşamba ATV ekranlarında yayınlanacak. Son bölüm Kuruluş Osman ATV 66. bölüm izle detaylı bilgilendirmesi ile açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Son bölüm Kuruluş Osman ATV 66. bölüm izlenebilecek ve dizinin hayranları meraklı bekleyişini sürdürüyor. Canlı yayın Kuruluş Osman 66. bölümü ile hayranları tarafından merakla bekleniyor.

13 Ekim 2021 16:29
(SON DAKİKA HABERİ) Kuruluş Osman 66. bölüm izle, Canlı izle Kuruluş Osman 66. bölüm 13 Ekim Çarşamba
Kuruluş Osman son bölüm, Kuruluş Osman yeni bölüm izle, Kuruluş Osman son bölüm full, Kuruluş Osman ATV D izle full kesintisiz, Kuruluş Osman 66. bölüm özet neler olacak? ilgili detayları haberimizden takip edebilirsiniz. Yeni bölüm Kuruluş Osman Kuruluş Osman 66. bölüm tek parça izle 13 Ekim Çarşamba ATV izleyicileri tarafından ilgiyle takip ediliyor. Büyük hayranları bulunan Kuruluş Osman 66. bölüm tek parça izle konusunda yapılan araştırmaların oldukça yüksek olduğu belli oldu. Kuruluş Osman 13 Ekim 2021 Çarşamba 66. bölüm izle tek parça full hd olarak yayınlandı ve yarışmanın takipçileri çok büyük bir hayran kitlesi ile diziyi izledi.   
KURULUŞ OSMAN 66. BÖLÜM ATV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kuruluş Osman dizisi 13 Ekim Çarşamba günü ATV'de yeni bölüm yayınlanacak ve 66. bölüm seyirciyle buluşacak.

KURULUŞ OSMAN 66. BÖLÜM İZLE YENİ BÖLÜM ÖZETKURULUŞ OSMAN 66. BÖLÜM ÖZET

'Kuruluş Osman'ın 66'inci bölümünde, Orhan'ın doğumu bütün Kayı Obası'nı ve bölgedeki Türkmenleri sevince boğmuştur. Osman Bey'in beyliği günden güne büyürken bölgedeki etkisi sonucunda düşmanları da büyümektedir. Osman Bey'in yeni hamlesi sadece İnegöl Tekfuru Aya Nikola'nın değil; Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses ve Bilecik Tekfuru Rogatus Laskaris'in yanı sıra Bizans İmparatoru ve Katolik dünyasının da karşısına çıkmasına neden olur! Öte yandan Osman Bey, Bala Hatun'un gebeliğini sır gibi saklarken, bu haber Malhun Hatun'a ulaşır. Malhun Hatun'un tepkisi iki hatun arasındaki ilişkiyi kökünden sarsacaktır.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM ÖZET

Dizinin 65'inci bölümünde Dukas ve ordusunun uç bölgesine gelişiyle kaçınılmaz hale gelen büyük savaş öncesinde Osman Bey, Türkmen beylerinin desteğini arkasına almıştır ve Selçuklu Sultanı Mesud'un söz verdiği gibi ordusuyla gelmesini beklemektedir. Diğer yanda Dukas ve Nikola, uç bölgesindeki Türk varlığını tümüyle bitireceğini düşündükleri büyük muharebe öncesinde tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. Bölge tekfularının askerlerinin Dukas'ın birliklerine katılması ile Bizans ordusu devasa boyutlara ulaşır. Büyük savaş öncesi Osman Bey, düşmanın mühimmat koluna yaptığı baskın ile dengeleri değiştirmeyi planlarken, Nikola'nın obadaki ajanı Zoe ise haince planını uygulamaya koyarak Malhun Hatun'u hedef alır. Büyük savaş günü gelip çattığında Konya'dan gelen bir haber tüm dengeleri değiştirecektir... Osman Bey, Malhun Hatun'dan beklediği müjdeyi alır ve hasretle beklediği evladını kucağına alarak büyük bir sevinç yaşar.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


SON BÖLÜM KURULUŞ OSMAN TEK PARÇA FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DETAYLI KURULUŞ OSMAN 66. BÖLÜM NE ZAMAN?

Kuruluş Osman 66. bölüm izle son bölüm hakkında yazılanlardan sonra büyük ilgi çekti. Son bölümde yaşananlar full ve tek parça olarak ATV tarafından yayınlandı ve görücüye çıktı. Kuruluş Osman 13 Ekim 2021 Çarşamba tarihinde saat 20:30'da ATV'de yayınlanacak.


Daha fazla göster
 Reklam 
yukarı ok