(MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM) TRT 1 izle son bölüm Masumlar Apartmanı tek parça kesintisiz full, 26 Ocak Salı Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle

İlgi gören TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölüm full izle son bölüm kesintisiz HD TRT 1 kanalında 19. bölüm yayınlanacak. Yayınlan son bölüm Masumlar Apartmanı 19. bölüm olarak geçiyor ve TRT 1 ekranlarında yer alıyor. İzle Masumlar Apartmanı 19. bölüm tek parça olarak Salı akşamı saat 20:00'de ekranlarda yerini alıyor. Yeni bölümüyle Masumlar Apartmanı 26 Ocak Salı günü TRT 1 ekranlarında seyirciyle yeniden buluşuyor. Televizyon ekranlarında TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 19. bölüm canlı izle TRT 1 yeni bölüm izle ekranlarda olacak. Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

26 Ocak 2021 10:15
(MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM) TRT 1 izle son bölüm Masumlar Apartmanı tek parça kesintisiz full, 26 Ocak Salı Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle
Masumlar Apartmanı yeni bölüm canlı yayın izle, Masumlar Apartmanı 19. bölüm izle, Son bölüm Masumlar Apartmanı detayları okunabilir. Dizinin konusu Masumlar Apartmanı son bölüm öncesinde okumakta yarar vardır. En çok sevilen dizilerin başında gelen Masumlar Apartmanı 19. bölüm 26 Ocak Salı günü yayınlanıyor.  TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı son bölüm bu akşam ekranlara geliyor 26 Ocak 2021 Salı canlı izle full yeni son bölüm 19. bölüm akşamında. TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 19. bölüm canlı izle TRT 1 yeni bölüm izle ekranlarda olacak. Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

TRT 1'de 26 Ocak 2021 tarihinde Salı günü saat 20:00'de yayınlanacak Masumlar Apartmanı canlı tek parça izlenebilecek. 

MASUMLAR APARTMANI 19. BÖLÜM TRT 1 HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


MASUMLAR APARTMANI 19. BÖLÜM ÖZET İZLE

 

MASUMLAR APARTMANI 19. BÖLÜM ÖZET NELER OLACAK?


Han, İnci'nin kararının ardından perişan haldedir. İnci de Han'dan farksız bir durumda değildir ancak kararının da arkasındadır. Evdekiler Han'ın moralini düzeltmek için çırpınırken Neriman  okulda Ege ile tartışır. Tartışma sırasında Ege'nin ağzından kaçırdığı bir şey Neriman'ı şoke eder. Ancak Ege'nin sonraki hamlesi Neriman'ı yıkar.

SON BÖLÜM MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE
Senaryosunu Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM FULL İZLE
MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR? GERÇEK HİKAYE MASUMLAR APARTMANI

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. "Aşk", İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?
MASUMLAR APARTMANI KİTABI MADALYONUN İÇİ

2004 yılında basılan Madalyonun İçi kitabı Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan hikayelerin esin kaynağıdır. Yazarı Gülseren Budayıcıoğlu'dur. Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben, Safiye, Han karakterleri de dahil olmak üzere bir tüm eser Madalyonun İçi kitabından alıntılanmıştır.

MADALYONUN İÇİ YAZARI DR. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİMDİR?

1947 yılında Ankara'da doğan Gülseren Budayıcıoğlu, 1966 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış; Öğrenci iken TRT Ankara radyosunda ve televizyonunda kadrolu spiker ve sunucu olarak görev yapmıştır. 1973 yılında evlenmiş, sonrasında TRT'den ayrılıp Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü'ne asistan olarak girdi. 1977'de uzman oldu ve 1982 yılına kadar öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1982 yılında üniversitede doçent olmak üzereyken, tercihini hocalıktan değil, doktorluktan yana yaparak üniversiteden ayrıldı. Bunun akabinde, Ankara'da 23 yıl boyunca serbest hekimlik yapan Budayıcıoğlu, hastaları ile olan görüşmelerini kaleme aldığı "Madalyonun İçi" isimli kitabını çıkardı.

2005 yılında en büyük hayallerinden birini gerçekleştiren Budayıcıoğlu, hastaların sosyal güvencelerini doğrultusunda, Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Ankara'nın ilk özel psikiyatri merkezini açarak Madalyon psikiyatri merkezinde kendisi gibi başarılı hekimler ile çalıştı.Türkiye'nin ilk ve tek psikiyatri merkezi olması özelliğini taşıyan merkez; ülkemizdeki her kesimden insanın başvurabileceği düzeyde olduğu için de önemli bir yer edindi.2008 yılında "Günahın Üç Rengi", "Hayata Dön" ve "Kral Kaybederse" isimli eserlerini yayınladı.

2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent Şubesini açtı.

Mesleki deneyimleri sonucunda yılların verdiği özel tecrübeleri herkesle paylaşmak adına kitaplar yayınladı ve Camdaki Kız romanından uyarlanan, gerçek bir hayat hikayesinin ele alındığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ardından Kırmızı Oda dizisi ve Masumlar Apartmanı dizisine de ilham kaynağı olacak! Tecrübelerini toplum ile paylaşarak çok boyutlu işlere imza atmaya devam eden Gülseren Budayıcıoğlu hekim kimliğinin yanı sıra, projeleri ile de takdir edilmektedir.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NE OLDU ÖZET

Han, İnci'nin ortadan kaybolmasıyla perişan bir haldedir. İnci'yi bulmak için çalmadığı kapı kalmaz ancak çabaları sonuçsuz kalır. Han'ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklenmiş ve onu karanlığın içine, en dibe çekmiştir.
 
Safiye ise Naci'nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içindedir. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci'den gelen ihanet Safiye'nin yeniden içine kapanmasına sebep olur. Naci'nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye kararlıdır. Naci'ye yaşama ümidi vermek için, hiç beklenmedik birinden yardım istemek de dahil, her yolu dener. Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kolları sıvar.

Ablasının ve Han'ın sevdiklerinden ayrı kalmalarına dayanamayan Gülben, Han ve İnci'yi bir araya getirmek için hiç umulmadık birinden yardım ister. İnci'nin kaldığı yeri öğrenen Han, son bir kez konuşmak için çabalar. Evdeki düzeni eski günlere döndürme çabasındaki Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir. Naci ise çaresizlik içinde Gülru'ya son isteğini söyler.26 OCAK SALI MASUMLAR APARTMANI SAAT KAÇTA NE ZAMAN?

Dizinin bu bölümünde yine beklenen heyecan, komik sahneler ile birlikte güçlü senaryonun tüm öğeleri gösterilecek ve 26 Ocak 2021 Salı günü saat 20:00'de full izle canlı Masumlar Apartmanı olarak ekranlarda olacak. Gerçek bir hayat hikayesi olan "Masumlar Apartmanı", Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun içi" romanından esinlenerek hazırlandı. 
Daha fazla göster
yukarı ok