Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-2)
MS
Tarih:
11 Şubat 2023 Cumartesi 22:45
Lig:
1. Lig B
Lommel
0
Lierse Kempenzonen
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Lommel - Lierse Kempenzonen arasındaki maçlar - 11 Şubat 2023 Cumartesi 22:45 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Lommel
Genel
İç saha
Dış saha
16.03.24
FDB
Anderlecht Futures
3-1
10.03.24
FDB
Francs Borains [D]
1-2
02.03.24
FDB
FC Liege
4-1
25.02.24
FDB
Genk U23 [D]
1-1
17.02.24
FDB
Oostende
0-1
10.02.24
FDB
Zulte Waregem [D]
0-3
07.02.24
FDB
Beerschot
3-0
03.02.24
FDB
FCV Dender EH
2-2
26.01.24
FDB
SL 16 FC [D]
0-4
13.01.24
FDB
Club Brugge NXT [D]
0-2
16.03.24
FDB
Anderlecht Futures
3-1
02.03.24
FDB
FC Liege
4-1
17.02.24
FDB
Oostende
0-1
07.02.24
FDB
Beerschot
3-0
03.02.24
FDB
FCV Dender EH
2-2
17.12.23
FDB
Lierse Kempenzonen
3-0
01.12.23
FDB
Genk U23
0-1
24.11.23
FDB
Patro Eisden
1-2
27.10.23
FDB
Zulte Waregem
1-1
06.10.23
FDB
SL 16 FC
1-0
10.03.24
FDB
Francs Borains [D]
1-2
25.02.24
FDB
Genk U23 [D]
1-1
10.02.24
FDB
Zulte Waregem [D]
0-3
26.01.24
FDB
SL 16 FC [D]
0-4
13.01.24
FDB
Club Brugge NXT [D]
0-2
08.12.23
FDB
RFC Seraing [D]
2-2
12.11.23
FDB
SK Beveren [D]
2-2
04.11.23
FDB
Anderlecht Futures [D]
1-1
20.10.23
FDB
Beerschot [D]
2-1
01.10.23
FDB
FC Liege [D]
2-1
Lierse Kempenzonen
Genel
İç saha
Dış saha
16.03.24
FDB
FC Liege
3-2
08.03.24
FDB
Beerschot [D]
2-1
02.03.24
FDB
Francs Borains
3-1
23.02.24
FDB
Patro Eisden [D]
3-0
16.02.24
FDB
Genk U23
3-1
10.02.24
FDB
SK Beveren [D]
3-1
03.02.24
FDB
Oostende
1-2
27.01.24
FDB
RFC Seraing [D]
1-1
19.01.24
FDB
Deinze [D]
4-0
13.01.24
FDB
FCV Dender EH
2-4
16.03.24
FDB
FC Liege
3-2
02.03.24
FDB
Francs Borains
3-1
16.02.24
FDB
Genk U23
3-1
03.02.24
FDB
Oostende
1-2
13.01.24
FDB
FCV Dender EH
2-4
09.12.23
FDB
Zulte Waregem
0-1
26.11.23
FDB
SL 16 FC
1-4
04.11.23
FDB
SK Beveren
2-2
01.11.23
CUP
Royal Antwerp
1-4
21.10.23
FDB
RFC Seraing
1-0
08.03.24
FDB
Beerschot [D]
2-1
23.02.24
FDB
Patro Eisden [D]
3-0
10.02.24
FDB
SK Beveren [D]
3-1
27.01.24
FDB
RFC Seraing [D]
1-1
19.01.24
FDB
Deinze [D]
4-0
17.12.23
FDB
Lommel [D]
3-0
03.12.23
FDB
Oostende [D]
0-1
12.11.23
FDB
FC Liege [D]
2-4
28.10.23
FDB
Genk U23 [D]
1-3
30.09.23
FDB
Anderlecht Futures [D]
3-3
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.