Arama Logo

Vitor Pereira: "Mesut Özil bizim kaptanımız!"
8
PEREIRA: "MESUT BİZİM KAPTANIMIZ!"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Eintracht Frankfurt ile oynayacakları UEFA Avrupa Ligi maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

7
"ÖZGÜVENİ GÖSTERMEMİZ GEREKİYOR"

Hiç kuşku yok ki iyi bir maç olacak iki takım için de. Hem teknik, hem taktik olarak iki iyi takım var. Güzel bir stadyum, güzel bir zemin var. Ben kaliteli, özgüvenli, pozitif, hırslı bir takım görmek istiyorum. Zor bir maç olacak ama buraya gelmemizi sağlayan özgüveni göstermemiz gerekiyor. Frankfurt'a karşı oynamak bizim için fırsat.

6
"HER YERDE TÜRK TARAFTARLAR VAR"

Çok fazla Türk taraftar olacaktır. Nereye gidersek gidelim Fenerbahçeliler orada olacaktır. Finlandiya'da da çok fazla Fenerbahçeli vardı. Onları mutlu etmek istiyoruz.

5
"KOLAY DEĞİL..."

Sivasspor maçından sonraki süremizi rejenerasyon olarak geçirdik. Kolay değil, öyle bir maçtan çıkıp böyle bir maça çıkmak zor. Sivas maçında oynayanlar rejenerasyon idmanları yaptılar.

4
"TEKRAR SAKATLIK İSTEMİYORUZ"

Sakatlıktan dönen oyuncular, antrenmanlara kademe kademe katılmalılar. Tekrar sakatlanmalarını istemiyoruz. Tedbirli davranıyoruz. Bizim hazırlıklarımız teori üzerineydi. Antrenmandan çok analiz yaptık.

3
"KENDİ KİMLİĞİMİZİ YANSITACAĞIZ"

Güzel bir atmosfer olacak. Biz kendi kimliğimizi yansıtacağız. Frankurt da kendi oyununu yansıtmaya çalışacak. Göreceğiz...

2
"MESUT BİZİM KAPTANIMIZ"

Ben Mesut adına cevap veremem ama biliyorum ki maç için çok hırslı. Kendisi tam bir takım oyuncusu. Kalitesiyle takıma yardım etmek istiyor. Takımın kaptanlarından bir tanesi. Kaptan olarak da yardım ediyor. Bizim için, kulübümüz için çok önemli bir oyuncu.

1
"RAKİBİMİZ EN İYİ 5 LİGDEN BİRİNDE"

Sistemlerden daha önemlisi davranışlardır. Rakibimizin istikrarlı olarak sergilediği davranışları var. Avrupa'nın en iyi 5 liginden birindeler. Her 3 günde bir çok zor maçlar oynuyorlar. Bizi anlatırken de size söylemiştim, davranışlar sistemden daha önemlidir. Sahadaki diziliş maça nasıl başladığınızdır. Ofans ve savunmada değişiklikler olur. İyi oynamanın tek yolu kendi prensiplerinizi yansıtmanızdır. Biz buraya geldiğimiz ilk günden beri bunu uygulamaya çalışıyoruz.