Sporx Extra Arama Logo

Gürcan Bilgiç anlattı! Emre Belözoğlu'nun farkları
10
GÜRCAN BİLGİÇ YORUMLADI
Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe'nin 3-1 kazandığı Gaziantep FK maçı sonrasında A Spor ekranlarında değelrendirmede bulundu. İşte Gürcan Bilgiç'in sözleri...
9
"ŞANSSIZLIKLARI NASIL DEĞİŞTİRECEK?"

Emre Belözoğlu bir şeyler yapmaya çalışıyor, bir şeyler farklılaşsın diyor ama makus talih var ya, sezon başından beri gelen şanssızlıklar silsilesini nasıl değiştirecek, onu bilmiyorum.

8
"HAREKETLİ ÖN 6"
Valencia forvet gibiydi ama aslında 4-6-0 da diyebiliriz. Klasik, en uçta bir adamdan ziyade, haraketli, öndeki 6 oyuncuyu değişken kullanan, zaman zaman Pelkas, zaman zaman Valencia girdi, Mert Hakan ve Ozan dikine koşular yaptı.
7
"SAĞ KANADI TERCİH ETTİ"

Fenerbahçe, rakip defansın gözünü yoran bir anlayıştaydı, sürekli öndeki oyuncular değişiyordu ve pas kalitesi de daha yüksekti. İçeride oynadığında Fenerbahçe'nin tüm rakipleri sağ kanada baskı yapıyorken, Emre Belözoğlu özellikle sağ kanadı tercih etti.

6
"İLK YARI NET POZİSYONLAR VAR"
İrfan'ın sol ayağına hem ayak içi pas opsiyonu, hem de şut opsiyonu yaratmak istediler. Bunun karşılığında da Antep defansı kale gibi kapandı, Allah'ı var. Sızmalarda hep adam koydu, Fenerbahçe'yi yüksek oynamaya da zorladı. Buna karşılık çok net 2 pozisyon var ilk yarıda.
5
"ÇABUK CEVAP VERİLDİ"
Beraberlik golü yendi, karşılığı çabuk verildi. Verilmese iş yine sıkıntıya girerdi. Gaziantep 0-0 ve 1-0 öndeyi çok iyi oynuyor, avlayan bir takım. Buna uygun oyuncuları ve çalışmaları var.
4
"TEKNİK HEYET YAT DEMİŞ"
Teknik heyet demiş ki, burada frikik olunca barajı böyle yapacaksınız ve arkasına şu yatacak diye. Muhtemelen Maxim'in nasıl attığı araştırılmış. Altay ile göz teması vardı, sonra kalktı.
3
"2-2 DE BİTEBİLİRDİ"
Maç 2-2 de bitebilirdi, 3-2 Fenerbahçe de kazanabilirdi, Gaziantep'in de pozisyonları vardı. Baktığımızda iyi bir futbol maçı izledik, oyuncular da iyi niyetliydi.
2
"HESABI SORULMALI"
Golde Pelkas'ın kalkmasının kararını kim verdiyse hesabı sorulmalı. Adam yatacak diyorsun ve adam yatmıyor. Sen teknik direktör olarak hesabını yapıyorsun, sonra maç 1-1 bitiyor, insanlar Emre Belözoğlu ve ekibine demediğini bırakmıyor.
1
"GAZİANTEP'İN GOLÜ VERİLMEDİ"
"Gaziantep'in verilmeyen golünde, bu kadar itme faul olmaz diyorum."