Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'dan Aaron Boupendza için transfer hamlesi
7
G.SARAY'DAN BOUPENDZA HAMLESİ

Galatasaray, transferinin bitmesine saatler kala flaş bir transfer hamlesinde bulundu. Sarı-kırmızılılar, Aaron Boupendza için görüşmelere başladı.

6
RESMİ TEKLİF YAPILDI

Sarı-kırmızılı yönetim, Hatayspor'un sezon başında Bordeaux'tan bedavaya transfer ettiği 24 yaşındaki Gabonlo golcü için Hatayspor'a teklifini iletti.

5
G.SARAY'DAN 6 MİLYON EURO
Galatasaray, Süper Lig'de 19 maçta 15 gol atan Aaron Boupendza için 6 Milyon Euro teklif etti. Hatayspor ile pazarlıklar sürerken, sarı-kırmızılıların bu transfer için ısrarcı olduğu ortaya çıktı.
4
"G.SARAY'A 10 MİLYON € DEDİK"

Hatayspor Asbaşkanı Ethem Sunar, TV100'e yaptığı açıklamada Galatasaray'ın Aaron Boupendza girişimi hakkında konuştu. Ethem Sunar, "Galatasaray'dan bize gelen bir teklif var. Bu teklife karşılık talebimizi ilettik. Boupendza için 10 milyon euro istediğimizi Galatasaray'a söyledik. Biz 350 bin euro'ya aldık Boupendza'yı. Galatasaray'dan Abdurrahim Albayrak Bey ile görüştük. Beni ve belediye başkanımızı aradı. Bir talepleri oldu. İtalya istiyor, Katar istiyor. Bir sürü kulüp istiyor. Dünyanın her yerinden teklif var." dedi.

3
"BİZ G.SARAY'A YAKINIZ AMA..."

Ethem Sunar daha sonra "Biz Galatasaray'a yakınız ama Galatasaray bize ne kadar yakın onu bilemem. Biz 10 milyon euro'ya yakınız. Biz bu rakamın altında bir teklif için masaya oturmayacağımızı Galatasaray'a deklare ettik." diye konuştu.

2
"BOUPENDZA'NIN HABERİ YOK"

Aaron Boupendza'nın tekliften haberinin olmadığını söyleyen Ethem Sunar "Boupendza'nın şu ana kadar Galatasaray'dan teklif geldiğinden haberi yok. Biz de çok mutlu Boupendza. 'Hatay'da birkaç sene oynamak istiyorum' diyor. 'Avrupa'dan, Türkiye'den büyük takımlardan teklif var' dedik, 'Karar sizin' dedi." ifadelerini kullandı.

1
"G.SARAY'DAN KİMSE BİZDE OYNAYAMAZ"

Ethem Sunar "Takas olmaz. Galatasaray'dan alacağımız bir futbolcu bizim takımda oynayamaz. Boupendza'ya her yerden teklif var. Biz 10 milyon euro dedik. Veren alır. Boupendza'yı 10 milyona satarsak, yerine alacağımız oyuncuyu bulduk bile." diyerek sözlerini noktaladı.