Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'a Mert Hakan ve Emre Kılınç transferinde rakip

Aslan’ın transfer listesinde en üst sırada yer alan Sivas’ın iki yıldızı Mert Hakan ve Emre Kılınç için İspanyol ekibi Celta Vigo'nun devreye girdiği ve boşa çıkacak iki oyuncuya teklif gönderdiği öğrenildi.
8
AVRUPA'DAN RAKİP ÇIKTI
Gelecek vaad eden yerli oyuncular üzerinde ciddi bir çalışma yapan ve bu doğrultuda da yeni planlamanın olmazsa olmazı olan Sivas’ın iki yıldızı Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç konusunda sürpriz rakip...
7
CELTA VIGO TEKLİF YAPTI
Aslan’ın kadrosuna katmasına kesin gözle bakılan, ancak henüz resmi bir sonuca varmayan iki futbolcu için İspanyollar’ın devreye girdiği öğrenildi. Daha önce milli oyuncularımızdan Okay Yokuşlu’yu kadrosuna katan, Emre Mor’u 13 milyon Euro gibi rekor bir bedelle transfer eden Celta Vigo’nun Sivas’ta sözleşmeleri sona erecek olan iki oyuncuya teklif gönderdikleri bildirildi.
6
TÜRKİYE AÇIKLAMASI

Koronavirüs süreci öncesinde her verdikleri röportajda ilk hedeflerinin Avrupa olduğunu dile getiren Mert Hakan ve Emre Kılınç son günlerde ise yaşanan pandemi nedeniyle Türkiye’de kalmayı düşündüklerini açıklamışlardı.

5
TRANSFERE NOKTA

Sarı Kırmızılılar’ın kısa süre içerisinde her iki oyuncuyla ilgili görüşmeleri sonuca bağlayarak transferi noktalamak adına adım atacağı öğrenildi.

4
4 İMZA BİRDEN YOLDA

Galatasaray'da ise planlar farklı işliyor! 2019-20 sezonunun sona ermesi ile birlikte hiç vakit kaybetmeden imzaları attıracak. Önceki sezonların aksine bu kez takviyelerini hiç vakit kaybetmeden yapmak isteyen Galatasaray, sezon sonunda 4 oyuncuyu birden kadrosuna kattığını duyuracak. Kulüp, ocak ayında anlaşmaya vardığı Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç ile birlikte Semih Kaya ve Oğulcan Çağlayan’a da hemen imza attıracak.

3
ERDOĞAN'I DA İSTİYOR
Bu dört oyuncunun yanı sıra Erdoğan Yeşilyurt ile de temas halinde olan G.Saray, bu ismi de bonservissiz almak istiyor.
2
SONRAKİ HEDEF ONYEKURU VE LEMINA

Takımda sonraki hedef ise Onyekuru ve Lemina’nın durumu olacak. Bu sezon kiralık olarak oynayan iki ismi gelecek sezon da kadrosunda tutmak isteyen yönetim, kiralama operasyonundan olumlu sonuç alırsa transfer sezonuna tam 7 takviye ile birlikte girmiş olacak.

1
YANDAŞ: ASLA UNUTMAM

Öte yandan adı Galatasaray’la anılan Sivasspor’un orta saha oyuncusu Mert Hakan Yandaş, Tam Saha dergisine konuştu. Mert, “Sakatlık yaşadığım dönemde beni aşağı itenleri asla unutmayacağım. Sivas’ta mukavelem bitiyor. Türkiye’de oynadıktan sonra Avrupa’ya gitmeyi düşünebilirim” sözlerini kullanmıştı