Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray, Mertens'de mutlu sona yakın!
5
MERTENS'DE MUTLU SON YAKIN

Arsenal’den Lukas Torreira ile anlaşan Galatasaray, Napoli efsanesi Dries Mertens transferinde de mutlu sona çok yakın görünüyor.

4
4 MİLYONA İKNA ETTİ

Sarı-kırmızılıların prensipte anlaşma sağladığı Belçikalı golcünün sözleşme detayları da belli oldu. Napoli’ye veda eden oyuncuyla 1+1 senelik sözleşme imzalayacak olan Cim-Bom, 35 yaşındaki futbolcuya yıllık 4 milyon euro verecek.

3
10 MİLYON EURO İSTEMİŞTİ

Sarı-kırmızılılar pazarlığa 3.5 milyon eurodan başlamış, Mertens ise iki yıllık sözleşme karşılığında 10 milyon euro talep etmişti.

2
BONUS MADDELERİ DE VAR

Sözleşmede ayrıca bonus maddeleri de bulunacak. Buna göre, güzel bir ev, özel şoför, Napoli ve Brüksel’e 30 uçak bileti gibi detaylar bulunacak. Mertens için, Galatasaray’ın şampiyon olması durumunda bir yıllık opsiyon maddesi otomatik olarak devreye girecek.

1
FORVET SIKINTISI YAŞAMAK İSTEMİYOR

Takımdaki Mbaye Diagne’yi göndererek, forvete Haris Seferovic’i takviye eden Galatasaray, Mertens’in transferi durumunda dünyaca ünlü iki yıldız ismi forvete eklemiş olacak. Gomis gibi bir yıldızı da bulunan Cim-Bom, yeni sezonda forvette sıkıntı yaşamak istemiyor. (Milliyet)