Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe - Trabzonspor maçında 4 isme transfer takibi

Başakşehir'den İrfan Can'ı izlemek için Türkiye'ye gelen Fransız temsilcisi Lyon'un baş gözlemcisi Bruno Cheyrou, Trabzonspor - Fenerbahçe maçında da 4 ismi özellikle takip etti.
5
DERBİDE 4 İSME TRANSFER TAKİBİ

Önceki akşam Başakşehir'den İrfan Can'ı izlemek için Türkiye'ye gelen Fransız temsilcisi Lyon'un baş gözlemcisi Bruno Cheyrou, Trabzonspor - Fenerbahçe maçında da Ülker Stadyumu'ndaydı. Başarılı futbol adamı 4 ismi özellikle takip etti.

4
İRFAN CAN'A YETİŞEMEDİLER

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Lyon Baş Gözlemcisi Bruno Cheyrou önceki gün Başakşehir-Antalya maçında İrfan Can Kahveci'yi izleyecekti ancak uçağının rötar yapması sebebiyle karşılaşmaya yetişemedi.

3
CHEYROU'NUN İZLEDİĞİ 4 İSİM:

Milli yıldızı yine takip altına alan Cheyrou, Fenerbahçe - Trabzonspor maçı programını yaptı. Başarılı futbol adamının gözü, Trabzonspor'dan; Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür ve Serkan Asan'da, Fenerbahçe'den de; Ozan Tufan'daydı.

2
DEVRE ARASINA KADAR TAKİP EDECEK

4 oyuncuyu da çıplak gözle izleyerek notlar tutan Cheyrou'nun devre arasına kadar bu isimleri yakından takip edeceği öğrenildi.

1
CENK'İ DE KAPMIŞLARDI

Altay'da gösterdiği başarılı performansla devlerin ilgisini çeken Cenk Özkaçar, Süper Lig'de boy göstermeden Avrupa'nın yolunu tuttu. Başta Trabzonspor ile Galatasaray'ın çok istediği genç stoperimizi, Lyon sezon başında kadrosuna kattı. Fransızlar bu transfer için İzmir ekibini 1.5 milyon Euro artı sonraki satıştan yüzde 10 payla ikna etmişti.