Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
25 Kasım 2021 Perşembe 19:45
Lig:
Konferans Ligi
Stat:
National Football Stadium
Slovan Bratislava
0
PAOK
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-0 | Slovan Bratislava - PAOK canlı skor burada - Maç Özeti
Slovan Bratislava
Genel
İç saha
Dış saha
22.02.24
UEC
Sturm Graz
0-1
15.02.24
UEC
Sturm Graz [D]
4-1
14.12.23
UEC
O.Ljubljana
1-2
30.11.23
UEC
Klaksvik [D]
1-2
09.11.23
UEC
Lille
1-1
26.10.23
UEC
Lille [D]
2-1
05.10.23
UEC
O.Ljubljana [D]
0-1
21.09.23
UEC
Klaksvik
2-1
31.08.23
UEL
Aris Limassol [D]
6-2
24.08.23
UEL
Aris Limassol
2-1
22.02.24
UEC
Sturm Graz
0-1
14.12.23
UEC
O.Ljubljana
1-2
09.11.23
UEC
Lille
1-1
21.09.23
UEC
Klaksvik
2-1
24.08.23
UEL
Aris Limassol
2-1
09.08.23
UCL
Maccabi Haifa
1-2
01.08.23
UCL
Zrinjski Mostar
2-2
12.07.23
UCL
S.Hesperange
1-1
16.03.23
UEC
Basel
3-6
27.10.22
UEC
Pyunik
2-1
15.02.24
UEC
Sturm Graz [D]
4-1
30.11.23
UEC
Klaksvik [D]
1-2
26.10.23
UEC
Lille [D]
2-1
05.10.23
UEC
O.Ljubljana [D]
0-1
31.08.23
UEL
Aris Limassol [D]
6-2
15.08.23
UCL
Maccabi Haifa [D]
3-1
25.07.23
UCL
Zrinjski Mostar [D]
0-1
19.07.23
UCL
S.Hesperange [D]
0-2
09.03.23
UEC
Basel [D]
2-2
28.01.23
RB Salzburg [D]
1-0
PAOK
Genel
İç saha
Dış saha
14.03.24
UEC
Dinamo Zagreb
5-1
10.03.24
SL1
Aris
0-1
07.03.24
UEC
Dinamo Zagreb [D]
2-0
03.03.24
SL1
Lamia [D]
0-2
28.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
0-2
25.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-3
21.02.24
CUP
Panathinaikos [D]
7-7
18.02.24
SL1
Olympiakos
1-4
14.02.24
CUP
Panathinaikos
0-1
11.02.24
SL1
AEK Athens
1-1
14.03.24
UEC
Dinamo Zagreb
5-1
10.03.24
SL1
Aris
0-1
18.02.24
SL1
Olympiakos
1-4
14.02.24
CUP
Panathinaikos
0-1
11.02.24
SL1
AEK Athens
1-1
31.01.24
CUP
Panserraikos FC
5-0
28.01.24
SL1
Panathinaikos
2-1
14.01.24
SL1
PAS Giannina
4-0
03.01.24
SL1
OFI Crete
4-0
14.12.23
UEC
HJK
4-2
07.03.24
UEC
Dinamo Zagreb [D]
2-0
03.03.24
SL1
Lamia [D]
0-2
28.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
0-2
25.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-3
21.02.24
CUP
Panathinaikos [D]
7-7
04.02.24
SL1
Atromitos [D]
0-2
21.01.24
SL1
NFC Volos [D]
1-5
17.01.24
CUP
Panserraikos FC [D]
0-4
10.01.24
CUP
NFC Volos [D]
0-2
07.01.24
SL1
Aris [D]
2-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.