Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-0)
MS
Tarih:
23 Kasım 2022 Çarşamba 16:00
Lig:
Kupa
FK Akhmat
2
Dinamo Moscow
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-1 | FK Akhmat - Dinamo Moscow canlı skor burada - Maç Özeti
FK Akhmat
Genel
İç saha
Dış saha
13.04.24
PRL
Baltika
1-7
07.04.24
PRL
Lokomotiv Moscow
0-2
04.04.24
RCU
FC Orenburg
0-1
31.03.24
PRL
Kazan [D]
2-1
13.03.24
RCU
Volgar Astrahan [D]
1-2
09.03.24
PRL
Dinamo Moscow [D]
2-0
02.03.24
PRL
Ural
1-0
17.02.24
KamAZ
0-2
14.02.24
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-2
06.02.24
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
4-0
13.04.24
PRL
Baltika
1-7
07.04.24
PRL
Lokomotiv Moscow
0-2
04.04.24
RCU
FC Orenburg
0-1
02.03.24
PRL
Ural
1-0
17.02.24
KamAZ
0-2
06.02.24
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
4-0
03.02.24
Neftchi Fargona
1-0
19.01.24
FC Yelimay
1-0
09.12.23
PRL
FC Rostov
0-0
03.12.23
PRL
S. Moskova
2-1
31.03.24
PRL
Kazan [D]
2-1
13.03.24
RCU
Volgar Astrahan [D]
1-2
09.03.24
PRL
Dinamo Moscow [D]
2-0
14.02.24
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-2
02.02.24
PFC Sochi [D]
0-0
26.11.23
PRL
FC Orenburg [D]
1-1
11.11.23
PRL
Lokomotiv Moscow [D]
2-1
31.10.23
RCU
Baltika [D]
4-1
28.10.23
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
2-1
22.10.23
PRL
FC Rostov [D]
3-0
Dinamo Moscow
Genel
İç saha
Dış saha
17.04.24
RCU
FC Orenburg [D]
2-4
14.04.24
PRL
Ural [D]
2-1
07.04.24
PRL
S. Moskova
1-2
02.04.24
RCU
SKA-Khabarovsk [D]
1-2
29.03.24
PRL
FC Rostov
1-4
13.03.24
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
2-0
09.03.24
PRL
FK Akhmat
2-0
03.03.24
PRL
Lokomotiv Moscow
2-1
24.02.24
CSKA Moskova
2-1
23.02.24
Baltika [D]
3-0
07.04.24
PRL
S. Moskova
1-2
29.03.24
PRL
FC Rostov
1-4
09.03.24
PRL
FK Akhmat
2-0
03.03.24
PRL
Lokomotiv Moscow
2-1
24.02.24
CSKA Moskova
2-1
19.02.24
Samara
5-1
19.02.24
Samara
1-1
11.02.24
FC Yelimay
2-1
08.02.24
FC Orenburg
4-1
04.02.24
Gangwon FC
2-2
17.04.24
RCU
FC Orenburg [D]
2-4
14.04.24
PRL
Ural [D]
2-1
02.04.24
RCU
SKA-Khabarovsk [D]
1-2
13.03.24
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
2-0
23.02.24
Baltika [D]
3-0
12.02.24
SKN St. Poelten [D]
1-3
03.02.24
Botev [D]
2-3
10.12.23
PRL
Fakel Voronej FK [D]
1-1
25.11.23
PRL
CSKA Moskova [D]
2-3
06.11.23
PRL
PFC Sochi [D]
3-3
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.