(İY : -)
MS
yenile
03 Temmuz 2019 Çarşamba 18:00
Hazırlık Kulüpler
Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego
Elana Torun
0
Chrobry Glogow
3

Canlı: 0-3 | Elana Torun - Chrobry Glogow canlı skor burada - Maç Özeti

Elana Torun
Genel
İç saha
Dış saha

24.07.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz [D]

17.07.21
CLF
icon
Kutno

20.02.21
CLF
icon
Ursus Varşova

13.02.21
CLF
icon
Kutno

23.01.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

16.01.21
CLF
icon
Widzew Lodz [D]

08.08.20
CUP
icon
Lech Poznan ll [D]

15.02.20
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

25.01.20
CLF
icon
Olimpia Elblag [D]

25.09.19
CUP
icon
Radomiak Radom

17.07.21
CLF
icon
Kutno

20.02.21
CLF
icon
Ursus Varşova

13.02.21
CLF
icon
Kutno

23.01.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

15.02.20
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

25.09.19
CUP
icon
Radomiak Radom

03.07.19
CLF
icon
Chrobry Glogow

26.09.18
CUP
icon
Bytovia Bytow

24.07.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz [D]

16.01.21
CLF
icon
Widzew Lodz [D]

08.08.20
CUP
icon
Lech Poznan ll [D]

25.01.20
CLF
icon
Olimpia Elblag [D]

14.07.19
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

22.06.19
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

19.01.19
CLF
icon
LKS Lodz [D]

Chrobry Glogow
Genel
İç saha
Dış saha

03.09.21
CLF
icon
Polkowice [D]

24.07.21
CLF
icon
Miedz Legnica [D]

21.07.21
CLF
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]

17.07.21
CLF
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

29.05.21
IL
icon
GKS Belchatow

23.05.21
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

19.05.21
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

15.05.21
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

08.05.21
IL
icon
Stomil Olsztyn [D]

01.05.21
IL
icon
LKS Lodz

29.05.21
IL
icon
GKS Belchatow

15.05.21
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

01.05.21
IL
icon
LKS Lodz

24.04.21
IL
icon
GKS Tychy 71

11.04.21
IL
icon
Miedz Legnica

27.03.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice

20.02.21
CLF
icon
Swit Skolwin

20.02.21
CLF
icon
Unia Janikowo

13.02.21
CLF
icon
Slask Wroclaw ll

10.02.21
CLF
icon
KKS 1925 Kalisz

03.09.21
CLF
icon
Polkowice [D]

24.07.21
CLF
icon
Miedz Legnica [D]

21.07.21
CLF
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]

17.07.21
CLF
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

23.05.21
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

19.05.21
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

08.05.21
IL
icon
Stomil Olsztyn [D]

28.04.21
IL
icon
Odra Opole [D]

01.04.21
IL
icon
Gornik Leczna [D]

20.03.21
IL
icon
GKS Jastrzebie [D]




TÜMÜ