Arıza Show TV final full HD Show TV 30. bölüm izle

Canlı izle ShowTV son bölüm izle Arıza en heyecanlı anlarıyla hayranlarıyla buluşuyor. Yeni bölümünde Arıza canlı yayın son bölüm 30. bölüm izlemek isteyenler 11 Nisan saat 20:00'de izlemeye koyuluyor. Arıza yeni bölümünde Ali Rıza karakterinin başına gelenlerin anlatıldığı dizide son bölüm ShowTV'de televizyonda yayınlanacak.

11 Nisan 2021 10:52
Arıza Show TV final full HD Show TV 30. bölüm izle
Arıza yeni bölüm final bölüm izle Show TV'de ekran başında hayranları tarafından bekleniyor. Arıza final Pazar günü canlı yayın ShowTV yayınında Yeni bölüm Arıza final bölüm Pazar günü 11 Nisan tarihinde ShowTV ekranlarında yayınlanacak.

Arıza final bölüm tek parça izle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yeni bölüm Arıza final canlı izle tek parça full yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gelişmeler yaşanacak. Tolga Sarıtaş'ın başrolünde oynadığı Arıza son bölüm ile birlikte yeni bölüm izle final bölüm hangi kanalda saat kaçta detayları ile ilgili gerçekler ortaya çıktı.

ARIZA FİNAL BÖLÜMÜ İZLE SHOW TV İÇİN TIKLAYIN

 

ARIZA FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Ali Rıza bunca zamanıdır dost bildiği Muzaffer ile karşı karşıya gelmiştir. Burak ise uğradıkları baskın yüzünden hayalini kurduğu güce kavuşamamanın hayal kırıklığını yaşamaktadır. Bu baskında ayrıca, verdikleri kayıpların yanı sıra can yoldaşı Fiko da ağır yaralanmıştır.

Burak ve Muzaffer, depodan çalınan paraların izini sürmenin bir yolunu bulurlar.

Haşmet ve Ali Rıza ise bu savaşı kökünden bitirmenin planlarını yaparken Halide başlarına bir şey gelirse diye endişelenmektedir. Üstelik Halide'nin Ali Rıza'ya söylemesi gereken çok önemli bir haberi vardır. Bu son savaş için silahlar kuşanılırken Ali Rıza, yaşaması için bir sebebi daha olduğunu öğrenecektir.

ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma'nın kaleme aldığı "Arıza"nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

ALİ RIZA SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali Rıza Balaban'dan intikamını almış, sıra Burak'a gelmiştir. Burak ise bir yandan sayılı günleri kalan İhtiyar'dan kendisine kalacak güce kavuşmak için yanıp tutuşmakta, bir yandan da Ali Rıza ve Haşmet'in işini bitirme planları yapmaktadır. Halide'yi babası ve Ali Rıza arasında bir seçim yapmasını gerektirecek bir ikilemde bırakır.

Ali Rıza ve Haşmet ise Burak'ın elde edeceği gücün önüne geçmenin yolunun; sokaktakileri yanlarına çekmek olduğuna karar verir ve aksiyon alırlar. Ali Rıza babasından kalan defterde bahsi geçen ve gölgelerden biri olan 7 numaranın peşine düşer ancak çok uzaklarda aramasına gerek yoktur çünkü 7 numara Ali Rıza'ya yabancı biri değildir…

ARIZA SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE
ARIZA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Vatandaşlar tarafından ilgiyle izlenen Arıza dizisi İstanbul'da Çamlıca tepesi, Ortaköy sırtları, Üsküdar ve Beykoz gibi ilçelerde çekiliyor.ARIZA KONUSU NEDİR?

Ailesine düşkün, mert ve dürüst bir adam olan Ali Rıza'nın hayatı; tesadüfen arabasına binen Halide'yi kurtarmasıyla değişir. Ali Rıza'nın kaderinde artık kahraman olmak; Halide'nin kaderinde ise gün yüzüne çıkan karanlık geçmişi ile yüzleşmek vardır. Yolları tesadüfen kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda beraber yürüyeceklerinin henüz farkında değillerdir.ARIZA FİNAL BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Arıza dizisi final bölümünde de izleyiciyle buluşacak. Arıza saat kaçta ne zaman, Arıza son bölüm izle canlı, Arıza 11 Nisan 2021 Pazar saat kaçta hangi kanalda detayları haberimizden okuyabilirsiniz.  Show Arıza 11 Nisan 30. bölüm ekranlara geliyor ve vatandaşlar merakla bekliyor. Canlı yayın Arıza dizisinde bu bölüm yine çok heyecanlı macaraları ekranlara taşıyacak.

Daha fazla göster
yukarı ok