Arama Logo

Melisa Döngel ile Sergen Yalçın aşkı yeniden alevlendi!
20
MELİSA DÖNGEL-SERGEN YALÇIN AŞKI ALEVLENDİ

Oyuncu Melisa Döngel, özel hayatıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. 24 yaşındaki oyuncunun, eski sevgilisi Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a geri döndüğü konuşuluyor. Rapçi Sefo'dan ayrılan Melisa Döngel'in (24), gönlünü Sergen Yalçın'a (50) kaptırdığı iddia edilmişti. Alaçatı'da birlikte tatil yaptıkları söylenen ikilinin, yaş farkı da gündeme damga vurmuştu.

MELİSA DÖNGEL-SERGEN YALÇIN AŞKI ALEVLENDİ
19
GEÇTİĞİMİZ YAZ BAŞLADI
Melisa Döngel'in geçtiğimiz bayram tatilinde Alaçatı'da Sergen Yalçın ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Döngel'in ünlü teknik adamla ortak arkadaşları sayesinde tanıştığı konuşulmuştu. Tatili birlikte geçiren ikilinin, flört döneminin burada başladığı iddia edilmişti.
GEÇTİĞİMİZ YAZ BAŞLADI
18
GÖNDERMELİ PAYLAŞIM!

Sefo ile fırtınalı bir aşk yürüten Döngel, ilişkisini bitirdikten sonra 'Sergen Yalçın' haberleriyle gündeme gelmişti. İddiaların ardından Sefo, Instagram hesabından kusma emojisiyle bir paylaşım yapmıştı.

GÖNDERMELİ PAYLAŞIM!
17
AŞKI İÇİN YOLLARI AŞIYOR

Geçtiğimiz yaz Çeşme’de yakınlaşan Sergen Yalçın ile Melisa Döngel aşkı yeniden alevlendi. İlişkilerini sadece yakın arkadaşlarına söyleyen Antalyaspor Teknik Direktörü ile oyuncunun yakalanmamak için gözlerden uzak restoranları tercih ettiği ve Yalçın’ın takımın maçı ve idmanı olmadığı günlerde ise Döngel’i görmek için günübirlik İstanbul’a geldiği öğrenildi. (Milliyet)

AŞKI İÇİN YOLLARI AŞIYOR
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3