Namaz Vakitleri

19 Eylül Pazar

Vaktine Kalan Süre
00:00:0
Bilgisayar Saati 03:04

Aylık Namaz Zamanları

Miladi Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Türkiye'de 81 ile ait namaz vakitleri sayfamızda yer almaktadır. Sayfanın üzerinde yer alan menüden şehir seçimi yazarak namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz. Namaz Vakitleri ve imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı için zamanlara tablodan ulaşabilirsiniz.

Türkiye için yerel günlük, haftalık ve aylık namaz vakitleri ve iftar saatlerini tek bir noktada kolayca bulacağımız sayfamızda şehir seçimi yaptıktan sonra isterseniz ilçe seçimi de yapabilirsiniz. Belirli zamanlarda belirli şekillerde yerine getirilen namaz ibadeti İslam'da büyük değere sahiptir.

için haftalık namaz vakitleri için ayrıca sayfa üstünde yer alan saat diliminden bir sonraki namaza kalan saati de görerek ulaşabilirsiniz. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Cuma namazı saati ve 5 günlük namaz vakitleri tespit edilmektedir.

ARNAVUTKOY Namaz VakitleriAVCILAR Namaz VakitleriBAŞAKŞEHİR Namaz VakitleriBEYLİKDÜZÜ Namaz VakitleriBÜYÜKÇEKMECE Namaz VakitleriÇATALCA Namaz VakitleriÇEKMEKÖY Namaz VakitleriESENYURT Namaz VakitleriİSTANBUL Namaz VakitleriKARTAL Namaz VakitleriKÜÇÜKÇEKMECE Namaz VakitleriMALTEPE Namaz VakitleriPENDİK Namaz VakitleriSANCAKTEPE Namaz VakitleriSİLİVRİ Namaz VakitleriSULTANBEYLİ Namaz VakitleriSULTANGAZİ Namaz VakitleriŞİLE Namaz VakitleriTUZLA Namaz Vakitleri
TÜMÜ