Namaz Vakitleri

18 Mayıs Salı

Vaktine Kalan Süre
00:00:0
Bilgisayar Saati 02:24

Aylık Namaz Zamanları

Miladi Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Türkiye'de 81 ile ait namaz vakitleri sayfamızda yer almaktadır. Sayfanın üzerinde yer alan menüden şehir seçimi yazarak namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz. Namaz Vakitleri ve imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı için zamanlara tablodan ulaşabilirsiniz.

Türkiye için yerel günlük, haftalık ve aylık namaz vakitleri ve iftar saatlerini tek bir noktada kolayca bulacağımız sayfamızda şehir seçimi yaptıktan sonra isterseniz ilçe seçimi de yapabilirsiniz. Belirli zamanlarda belirli şekillerde yerine getirilen namaz ibadeti İslam'da büyük değere sahiptir.

için haftalık namaz vakitleri için ayrıca sayfa üstünde yer alan saat diliminden bir sonraki namaza kalan saati de görerek ulaşabilirsiniz. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Cuma namazı saati ve 5 günlük namaz vakitleri tespit edilmektedir.

AHIRLI Namaz VakitleriAKÖREN Namaz VakitleriAKŞEHİR Namaz VakitleriALTINEKİN Namaz VakitleriBEYŞEHİR Namaz VakitleriBOZKIR Namaz VakitleriCİHANBEYLİ Namaz VakitleriÇELTİK Namaz VakitleriÇUMRA Namaz VakitleriDERBENT Namaz VakitleriDEREBUCAK Namaz VakitleriDOĞANHİSAR Namaz VakitleriEMİRGAZİ Namaz VakitleriEREĞLİ Namaz VakitleriGÜNEYSINIR Namaz VakitleriHADİM Namaz VakitleriHALKAPINAR Namaz VakitleriHÜYÜK Namaz VakitleriILGIN Namaz VakitleriKADINHANI Namaz VakitleriKARAPINAR Namaz VakitleriKARATAY Namaz VakitleriKONYA Namaz VakitleriKULU Namaz VakitleriMERAM Namaz VakitleriSARAYÖNÜ Namaz VakitleriSELÇUKLU Namaz VakitleriSEYDİŞEHİR Namaz VakitleriTAŞKENT Namaz VakitleriTUZLUKÇU Namaz VakitleriYALIHÜYÜK Namaz VakitleriYUNAK Namaz Vakitleri
TÜMÜ