Namaz Vakitleri

18 Mayıs Salı

Vaktine Kalan Süre
00:00:0
Bilgisayar Saati 02:42

Aylık Namaz Zamanları

Miladi Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Türkiye'de 81 ile ait namaz vakitleri sayfamızda yer almaktadır. Sayfanın üzerinde yer alan menüden şehir seçimi yazarak namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz. Namaz Vakitleri ve imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı için zamanlara tablodan ulaşabilirsiniz.

Türkiye için yerel günlük, haftalık ve aylık namaz vakitleri ve iftar saatlerini tek bir noktada kolayca bulacağımız sayfamızda şehir seçimi yaptıktan sonra isterseniz ilçe seçimi de yapabilirsiniz. Belirli zamanlarda belirli şekillerde yerine getirilen namaz ibadeti İslam'da büyük değere sahiptir.

için haftalık namaz vakitleri için ayrıca sayfa üstünde yer alan saat diliminden bir sonraki namaza kalan saati de görerek ulaşabilirsiniz. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Cuma namazı saati ve 5 günlük namaz vakitleri tespit edilmektedir.

BURSA Namaz VakitleriBÜYÜK ORHAN Namaz VakitleriGEMLİK Namaz VakitleriHARMANCIK Namaz VakitleriİNEGÖL Namaz VakitleriİZNİK Namaz VakitleriKARACABEY Namaz VakitleriKELES Namaz VakitleriKESTEL Namaz VakitleriMUDANYA Namaz VakitleriMUSTAFA KEMALPAŞA Namaz VakitleriORHANELİ Namaz VakitleriORHANGAZİ Namaz VakitleriYENİŞEHİR Namaz Vakitleri
TÜMÜ