Sporx Extra Arama Logo

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'den duygusal mesaj!
13

VOLKAN DEMİREL GERİ DÖNDÜ

Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Volkan Demirel'in teknik heyete katılmasına karar verilirken, tecrübeli file bekçisi için jübile yapılacak.
12

ZEYNEP DEMİREL'DEN DUYGUSAL MESAJ

Sarı-lacivertli kaptanın yeniden camiasına dönmesinin kesinleşmesinin ardından Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. İşte o yazı..
11

YIL 2009...

Yıl 2009... Birlikteliğimizin birinci yılı dolmuş. O zamanlar ben Belçika’da yaşıyorum. Hayallerim var; en yakın arkadaşımla Londra’da yaşıycaz beraber ev tutucaz okula orada devam edicem falan.
10

"VOLKAN, EVLENELİM DİYOR"

Volkan önümüzdeki yıl evlenelim diyor, benim planlarım arasında Türkiye’ de yaşamak yok. Futbolun F sinden de anlamıyorum....

9

EN FORMDA OLDUĞU YILLAR!

Volkanın o yıl Fenerbahçe’yle sözleşmesi bitmiş, en formda olduğu yıllar.
8

İNGİLİZ TAKIMLARI VOLKAN'IN PEŞİNDE

Peşinde ünlü avrupa kulüpleri var. İçinde İngiliz takımları da. Hadi gel gidelim diyorum çünkü o zaman bile hakaretler var.
7

"SENİ BIRAKMAM, FENERBAHÇE'DEN KOPAMAM"

Alışkın değilim ben, kaldıramam diyorum. Onun gönlü yine Fenerbahçeden yana, seni bırakmam fakat Fenerbahçe’den de kopamam diyor. İkna ediyor ve ben de dahil oluyorum bu üç kişilik aşka O?
6

FUTBOLA MESAFELİ KALDIM

Yalan yok, benim şahsi Fenerbahçe sevgim çok sonra başladı yani. Futbola hep mesafeli kaldım. Bilirsiniz çok paylaşım yapmam, insanları kızdıracak söylemlerden uzak dururum.
5

FUTBOLU DEĞİL, FENERBAHÇE'Yİ SEVİYORUM

Çünkü ben futbolu değil, Fenerbahçe’yi seviyorum! O yüzden rakip takım taraftarlarının dediği hiç bir şeyi önemsememeye başladım zamanla.
4

BEBEĞİNE KÜFÜR EDİLMESİNDEN DAHA AĞIR NE OLUR?

Zaten bir insanın üç aylık bebeğine küfür edilmesinden daha ağır ne olabilir ki? Alıştım, kulaklarımı tıkadım... Sonra 3 temmuz süreci başladı. Tüm camia yıprandı. Biz de. Ama Volkan’ın yaşadığı yıkım aile hayatımıza da yansıdı.
3

BÜYÜK AŞK; VOLKAN VE FENERBAHÇE

Ben de yine anlayışla karşılamak zorunda kaldım. İyi ki de yaptım! Baktım ki, o süreçten sonra daha büyük bir aşk oluşmuş içimde. Hem eşime, hem Fenerbahçe’ye... Bu yazıyı sizler için yazıyorum.

2

EŞİMDEN DOLAYI BENİ VE AİLEMİ SEVDİNİZ

Yüzlerini bile görmediğim ama desteklerini sürekli hissettiğim, güzel yorumlarını okuduğum, hiç tanımdan seven, koruyan insanlar için. Benim mutluluğumu da üzüntümü de yakın çevremden, kendi arkadaşlarımdan daha çok paylaştınız. Eşimden dolayı beni ve ailemi sevdiniz.
1

İYİ Kİ FENERBAHÇE!

Ben de eşim sayesinde sizi sevdim, çok seviyorum, hep çok seveceğim! Her şey için, tüm güzel sözleriniz, desteğiniz ve varlığınız için teşekkür ederiz. İyi ki başka bir takım değil, iyi ki Fenerbahçe!