Arama Logo

Galatasaray, Van Aanholt'u KAP'a bildirdi
9
GALATASARAY AÇIKLADI
Galatasaray'ın yeni transferi Patrick van Aanholt transferini açıkladı.  İşte KAP açıklaması. "Hollanda Milli Takım oyuncusu 29.08.1990 doğum tarihli Patrick Van Aanholt ile transferi konusunda, 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 3 yıllık anlaşma yapılmıştır."
8
"BEN ASLANIM"
Sarı-kırmızılı takımın yeni sol beki Patrick van Aanholt, transferinin ardından "Ben aslanım açıklaması yaptı."
7
G.SARAY'IN YENİ SOL BEKİ AANHOLT
İngiltere'de Chelsea, Newcastle, Leicester, Wigan, Sunderland ve son olarak Crystal Palace takımlarının formalarını giyen Patrick van Aanholt, Galatasaray'ın yeni sol beki oldu.
6
AANHOLT'U YAZDILAR
İngiltere'den ayrıldıktan sonra boşa çıkan ve Sarı- Kırmızılı kulüple anlaşan 30 yaşındaki futbolcuyu, Ada basınının önemli isimlerinden, The Athletic yazarı Dominic Fifield'e sordular. İşte Fifield'in, tecrübeli sol bek hakkındaki görüşleri:
5
"SOLDA RAKİP İÇİN TEHDİT"
"İşin hücum yönünde harika bir futbolcu. Atak kısmında oyunu çok iyi okuyor. Gol yollarında etkili. Sol kanatta gerçekten rakip için tehdit edici bir unsur."
4
"SOL KANAT BEK GİBİ OYNAMALI"
"Bununla birlikte savunma disiplininde sorunlu. 4-4-2 sisteminde sol bek olduğu zaman ondan istediğiniz verimi alamıyorsunuz. Daha çok sol kanat bek gibi oynayacağı bir sistem lazım. Çünkü bu noktada etkili."
3
"YÜKSEK ENERJİSİYLE..."
"Bazen beklenmedik hatalar yapabilir çünkü biraz dikkatsiz bir oyuncu. Ama şunu da unutmayalım; kariyerinde oynadığı takımlardaki hep ilk dönemlerinde yüksek enerjisiyle başarılı bir başlangıç yapma özelliğine de sahip..."
2
"DİSİPLİN PROBLEMİ YOK"
"İyi ya da kötü sebeplerden ötürü izlemesi heyecan verici bir oyuncu. Karakter anlamında disiplin problemi yok ama bazen onu geçen rakibini bırakıyor ve takip etmiyor."
1
"SUNDERLAND VE PALACE'TA İYİ İŞ YAPTI"
"Chelsea'de çok az oynadı. Sunderland ve Palace kariyerlerine baktığımızda iyi işler yaptığını görüyoruz. Eğer Galatasaray topa hakim olan ve hücumu düşünen bir oyun tercih ederse, ondan maksimum verim alır. Oyun planında sürekli savunma yapmasına da ihtiyaç duyulmamalı!"