Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Valerien Ismael: "Kazanmak için her şeyi yaptık"
13
ISMAEL'DEN AÇIKLAMALAR
Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Fenerbahçe beraberliği sonrası açıklamalarda bulundu. İşte Fransız teknik adamın sözleri..
12
"KAZANMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPTIK"
"Zor bir maç oldu. Kazanamadığımız için üzgünüz. İkinci yarı daha güçlü oynadık. Son bölümde gole yakındı. Kazanmak için her şeyi yaptık. Bazen top girmiyor. Şans da lazım. Oyun genelinde iyiydik. İç sahada taraftar önünde her zaman kazanmak istersiniz."
11
"WEGHORST İKİ TANE KAÇIRDI"
"istediğimiz her şeyi yaptık ama zor maçtı. İki taraf için de taktiksel anlamda her şey yaşandı. Güçlü iki takımın, güçlü taktik savaşı vardı. Kulübeden gelenlerin etkisinden de bahsettim. Her şeyi iyi yaptık, gol atamadık. Wout iki tane kaçırdı."
10
"1 PUANI HEDEFLEMEDİK"
"Tutku, istek ve arzu konusunda da iyiydik. 1 puanı aldık ama maçın başından sonuna kadar 1 puanı hedeflemedik."
9
"N'KOUDOU OLSA FARKLI OLURDU"
"Kevin N'Koudou, bizimle olsaydı, fark yaratabilirdi. Umarım haftaya dönecektir. Durumuna gün gün bakacağız. Koşulara başladı. Önümüzdeki maça az zaman var ama umarım bizimle olur."
8
"ÖZEL BİR ŞEY KONUŞMADIK"
"Wout Weghorst ile özel bir konuşmamız olmadı. Gol atamadığı için üzgündü. Son anda iki fırsat yakaladı. 'Bu şekilde devam et' dedim. Elimizden geleni yaptığımız söyledim. Bazen futbol böyle olur, skoru kabul etmeniz gerekir."
7
"AYNI PERFORMANSI BEKLİYORUM"
"Gol yemedik ve rakibe çok fazla fırsat vermedik. Önümüzdeki hafta da Romain Saiss ve Tayyip Talha Sanuç'tan aynı performansı bekliyorum ama gol atıp, maçı kazanmak şartıyla."
6
"TOPU GOL SANDIM"
"Wout Weghorst'un topunu gol sandım. Şansa da ihtiyaç var. Kazmak istiyorduk, kazansaydık, bu sonuç bizi yukarı taşıyacaktı."
5
"JESUS'U UYARMADIM"
"Jorge Jesus'u uyarmadım, dördüncü hakemle konuştum. Sadece bir kez bizim kulübeye çok yaklaştı. Orada konuştuk. Onun dışında maç içinde konuşmadık."
4
"F.BAHÇE DOMİNE ETMEDİ"
"Savunma arkasındaki boşlukları kullanmak istedik. Bu şekilde daha önce net fırsatlar verdiklerine şahit olduk. Devrede çok fazla ofsayta kaldığımızı ve dikkat etmemiz gerektiğini konuştuk. 70 dakika Fenerbahçe'nin oyunu domine ettiğini düşünmüyorum.
3
"GELECEĞİM İÇİN ENDİŞELENMİYORUM"
"Geleceğim için endişelenmiyorum. Siz de endişelenmeyin. İyi bir ekibim var ve iyi işler yapmak istiyoruz. Başarılı olmak istiyoruz. Yorumları dinlemiyorum. Zaten Türkçe de bilmiyorum. Duysam da de anlamam. İşime ve Beşiktaş'ın geleceğine odaklıyız."
2
"DAHA İYİ KATKI ALACAĞIZ"
"Rachid Ghezzal 20 dakikadan fazla oynayamazdı. Onlara zarar veremeyiz. Kevin N'Koudou da yoktu. Tam takım olduğumuzda, sakatlık olmadığında, oyuncularımızdan daha iyi katkılar alacağız."
1
"DURUMLARINA BAKACAĞIZ"
"Rachid Ghezzal ve Kevin N'Koudou'nun durumuna, Giresunspor maçının başlama anına kadar bakacağız. Durumları ne olacak göreceğiz."