Arama Logo

Turgay Demir: "Bu saatten sonra hocanın işi zor"
6
TURGAY DEMİR'İN YORUMLARI

Fotomaç gazetesi yazarlarından Turgay Demir, Beşiktaş'ın sahasında Giresunspor'a 4-0 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

5
SÜTUNLAR YETMEZ

Ligin başından bu yana, Sergen hocanın, Kenan, Salih ve Gökhan Töre başta ısrarla şans verdiği etkisiz elemanlarla başlayan yanlışlarını yazmaya kalksam bu sütunlar yetmez. Can Bozdoğan, Montero ve Serdar Saatçi'nin ısrarla görmezden gelinmesi, 14 sakat varken şans bulup kendilerini göstermelerine rağmen sonra tekrar kızağa çekilmeleri ise bu sezonun diğer gariplikleri…

4
BAŞKA BİR FANTEZİ

Dün de başka bir fantezi yaptı Sergen hoca… Welinton, Serdar ve Montero varken devşirme stoper olarak Necip'i kullandı! Bravo! Ben bugüne kadar Necip'in zorunlu şartlarda kadroya girip kötü oynadığını görmedim ama aynı şekilde hiçbir zorunluluk yokken kadroya girip iyi oynadığını da görmedim… Necip zevk için oynatılmaz, oynatılırsa kendisini başka biri zanneder ve öyle oynamaya çalışırken bir çuval inciri berbat eder! Dün yaptığı da budur. Nokta!

3
UMUT VERMEDİ

Beşiktaş ilk on dakikada yüklendi, pozisyonlar buldu ama gol atacağına dair hiçbir umut vermedi maalesef… Ve biz izlerken dedik ki, "Şimdi Giresunspor ilk bulacağı pozisyonda gol atar!" Falcı mıyız"!? Hayır! Sadece haftalardır neler olduğunu görüyoruz ve özgüvensiz oyuncuların atarken zorlanıp, yerken zorlanmayacaklarını bilecek tecrübeye sahibiz.

2
BAŞKA SÖZE GEREK YOK

Sergen Yalçın geride kalan iki sezonda resmen destan yazmıştı, bu sezon ise o destanın her satırını inkar ediyor vesselam. Yazık, çok yazık. Bana göre bundan sonra hocanın işi zor. Efsane başkan Seba'ya karşı olan sevgi ve saygı bile bir noktada bitmişti! Başka söze gerek var mı!?

1
GALİBİYETİ HAK ETTİLER

Öte yandan Giresunspor'a helal olsun. Önce kalelerini iyi savundular, golü bulunca da o moralle maçın patronu oldular. Galibiyet hak ettiler.