Sporx Extra Arama Logo

Süleyman Hurma: "Ademi için Ali Koç'a teşekkürler"
6
SÜLEYMAN HURMA'DAN AÇIKLAMALAR
Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, transfer döneminin son güninde Beşiktaş'tan Jeremain Lens ve Fenerbahçe'den Kemal Ademi transferlerini yaptıktan sonra beIN Sports'a açıklamalarda bulundu ve Ali Koç'a da teşekkür etti.
5
"MECBURİ TRANSFERLER"
Biz aslında transfer döneminde transfer yapmayız, bazen mecburiyietler oluşturur, son 2 transferimiz mecburiyetin doğurduğu transferler oldu. Biz genel olarak transfer dönemi olmadan bütün transferleri bitirmeyi planlıyoruz. Oyuncu gelip sağı solu öğrenene kadar 10 maç geçiyor zaten, sonrası sıkıntılı oluyor.
4
"ADEMI İÇİN ALİ KOÇ'A TEŞEKKÜRLER"
Mecburiyet oluştuğu için 2 oyuncuyu son anda almak zorunda kaldık. TFF bir karar aldı, 16 yabancının 14'ünü kullanmaya izin verdi. Ademi - Fatih Kurucuk işi nereden çıktı, bilemiyorum. Ali Koç'a teşekkür ediyorum, Ademi için fedakarlık yaptı, oyuncunun maaşına da katkı sağladı.
3
"FATİH'LE MASAYA OTURAMADIK"
Fatih Kuruçuk ile Kasım ayından beri sözleşme uzatmayı arzu etmemize rağmen masaya oturmayı bile beceremedik. Oyuncu sezon sonu serbest kalıyor, muhtemelen bir takımla anlaşmıştır.
2
"NDAO İÇİN TEKLİF GELDİ"
Ndao için Dijon'dan resmi teklif geldi, kiralama ve satın alma opsiyonuyla. Bizim en değerli oyuncularımızdan, bu aşamada bırakmamız mümkün değil. Ben güçlü ve Avrupa'ya gidecek bir takım kuracağız diye bir söz verdim. Ndao zaten çıkışını sürdürecektir. Ciddi bir parayı geri çevirdik.
1
"BADOU NDIAYE BİZİ ÜZDÜ"
Ndiaye'ye Suudi Arabistan'dan bir teklif olduğunu öğrendim. Oyuncu da bize karşı huzursuzluk çıkardı ayrılmak için. Bizde kiralıktı. Kendi geleceği adına, 2-3 aylık mukavele imzalayacağını, çok önemli olduğunu söyledi. Bizim için gitmesi sorun değil, biz bir kulübüz ve gerekli önlemlerimizi almıştık. Ndiaye'nin bu şekilde davranması açıkçası bizi üzdü. Profesyonellikte insanların attığı imzanın arkasında durması gerekir. Transfer ettiğimizde en fazla parayı veren, en çok isteyen biz olduğumuz için bize geldi.