Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Sörloth, Fenerbahçe'ye yakın!

Fenerbahçe, Alexander Sörloth'a istediği parayı vermeye hazır. Leipzig ile yapılacak bonservis pazarlığı transfere yön verecek.
6
SÖRLOTH, FENERBAHÇE'YE YAKIN

Forvet hattında sezon boyunca sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, yeni dönem için önceliği bu bölgeye vermiş durumda.

5
FENERBAHÇE'NİN RADARINDA

Trabzonspor'da forma giydiği sezon Süper Lig'de gol kralı olan Alexander Sörloth, hem ligi bilmesi hem de Türkiye'ye yabancı olmaması nedeniyle Fenerbahçe'nin radarına girdi.

4
MENAJERİ GÖRÜŞMELERE BAŞLADI

Bu sezonu Real Sociedad'da kiralık geçiren 26 yaşındaki oyuncu için İspanyol ekibi devam etmeme kararı verince, oyuncunun menajeri transfer görüşmelerine başladı.

3
BEŞİKTAŞ İLE GÖRÜŞMESİNDEN SONUÇ ÇIKMADI

Menajer Morten Wivestad, İstanbul'da ilk olarak Beşiktaş ile masaya oturdu ancak siyah beyazlıların 1.5 milyon Euro'luk telifine karşın oyuncu 2.5 milyon Euro'da ısrarcı olunca görüşmeden sonuç çıkmadı.

2
FENERBAHÇE, İSTEDİĞİ RAKAMI VERMEYE HAZIR

Fenerbahçe Sörloth'un istediği rakamı vermeye hazır. Bonservisi elinde bulunduran Alman ekibi Leipzig, 12-13 milyon Euro civarında ücret istiyor.

1
TRABZONSPOR'LA PROTOKOL VAR

Sarı-lacivertliler ise masaya 7-8 milyon Euro teklif ile oturacak. Bu arada yapılan protokol gereği Leipzig, Sörloth'u bir Türk takımına gönderirken Trabzonspor'a bilgi vermek zorunda. (Sabah)