Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Sampdoria, Serdar Saatçı'dan vazgeçmiyor

Beşiktaş'ın alt yapıdan yükselen genç yıldızı Serdar Saatçı için İtalya takımı Sampdoria masaya oturup transferi bitirmek istiyor. Eğer görüşmeler olumlu sonuçlanırsa piyasa değeri 1 milyon 600 bin euro olan Serdar Saatçı için Beşiktaş’ın ciddi bir bonservis geliri beklentisi bulunuyor.
7
SAMPDORIA, SERDAR SAATÇI'DAN VAZGEÇMİYOR

Bir süredir Beşiktaş forması giyen Serdar Saatçı ile ilgilenen Sampdoria, genç futbolcunun transferinden vazgeçmiyor. Beşiktaş ile temmuz ayında İstanbul'da bir hazırlık maçı oynamayı isteyen İtalyan kulübü, aynı zamanda bu süre içinde Serdar'ın transferi için Siyah-Beyazlılar ile masaya oturmayı hedefliyor.

6
EN CİDDİ TALİP

Beşiktaş'ta bu sezon zaman zaman A Takım'da süre alan ve ortaya koyduğu başarılı performansla dikkat çeken Serdar, Avrupa'dan bazı kulüpleri peşine takarken, genç stoperin en ciddi talibi Sampdoria olmuştu.

5
RESMİ TEKLİFE HAZIRLANIYORLAR

Beşiktaş ile sözleşmesi 2023 yılında sona erecek olan 19 yaşındaki stoper için daha önce menajerler aracılığıyla nabız yoklayan İtalyan kulübü, önümüzdeki ay içinde Serdar Saatçı için resmi teklif yapmaya hazırlanıyor.

4
BİR TAŞLA İKİ KUŞ PLANI

Beşiktaş ile yeni sezon öncesi hazırlık maçı oynamak isteyen Sampdoria kulübü ile ilgili İtalyan basınında çıkan haberlerde Çizme kulübünün Siyah-Beyazlılar ile İstanbul'da oynamak istediği hazırlık maçı ile bir taşla iki kuş vurmak istediği kaydedildi. Beşiktaş ile İstanbul'da hazırlık maçı oynamak isteyen Sampdoria'nın bu maç öncesinde ve sonrasında Serdar Saatçı için Siyah-Beyazlılar ile görüşme yapmayı planladığı ve genç oyuncuyu resmen isteyeceği İtalyan basınında belirtildi.

3
BEŞİKTAŞ, TAKIMDA TUTMAK İSTİYOR

Sampdoria'nın özel maç teklifine henüz yanıt vermeyen Beşiktaş'ın ise Serdar Saatçı ile ilk olarak sözleşme uzatmak için masaya oturacağı ve genç futbolcuyu takımda tutmak istediği öğrenildi. Serdar'ın Beşiktaş'ın yeni sözleşme teklifine olumsuz yanıt vermesi halinde ise Siyah-Beyazlı yönetimin genç savunma oyuncusunun satışına sıcak bakabileceği konuşuluyor.

2
CİDDİ BİR BONSERVİS GELİRİ BEKLENTİSİ

Güncel piyasa değeri 1 milyon 600 bin Euro olan Serdar Saatçı için Beşiktaş'ın ciddi bir bonservis geliri beklentisi bulunuyor.

1
1 GOL 1 ASİST

Beşiktaş altyapısından yetişen Serdar, geçtiğimiz sezon Siyah-Beyazlı kulüpte A Takım seviyesine 14 maçta görev yaptı. Bu maçlarda 1 gol atıp 1 de asist yaptı. (Takvim)