Arama Logo

Ryan Babel, Galatasaray'a veda etti...
7
BABEL'İN VEDASI...
Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Hollandalı futbolcu Ryan Babel, şahsi YouTube kanalında yayınladığı video ile Galatasaray'a veda etti.
6
"SENİNLE ÇALIŞMAK BİR ONURDU"
İlk olarak videoda Patrick van Aanholt ile konuşan Babel, takım arkadaşına "İlk sezonun nasıl geçti?" ve "Benimle çalışmak nasıl bir histi?" sorularını yöneltti. Babel'in vatandaşı van Aanholt ise cevap olarak, "İlk sezonum keyifli geçti. Yeni bir lige gelmek her zaman zor olmuştur ancak sen, Halil ve Ömer ile aynı dili konuştuğumuz için kısa sürede alıştım. Senin gibi bir oyuncuyla aynı sahayı paylaşmak bir onurdu. Umarım önümüzdeki sezon da seni buralarda görebilirim." dedi
5
"HERKES BABEL'İ SEVER"
Daha sonra videoda Kerem Aktürkoğlu ile konuşan Babel, "Bugün benim son maçım, kontratım sona eriyor. Bakalım yeni başkan beni sevecek mi?" diyen Babel, Kerem'den "Herkes seni sever. 2 yıl seninle birlikte oynadık ve senden çok şey öğrendim. Her şey için teşekkür ederim." cevabını aldı. Buna karşılık Babel, "Kendini çok iyi geliştirdin. Henüz olman gereken yerde değilsin ancak o potansiyelin var. Çalışmaya devam." ifadelerini kullandı.
4
"NEF STADI BAMBAŞKA"
Videonun ileriki kısmında bir arkadaşına NEF Stadyumu'ndaki atmosferi soran Babel, "Çok fazla spor organizasyonuna gittim, hatta SuperBowl'a bile gittim ancak hiçbiri Galatasaray Stadı'ndaki gürültüyü duymadım. İnanılmaz bir enerji yaratıyorlar." cevabını aldı.
3
"SENİ ÖZLEYECEĞİM"
Daha sonra takım kaptanı Fernando Muslera'nın kendisi hakkındaki görüşlerini öğrenmek isteyen Babel, Muslera'dan "Seni özleyeceğim dostum. Ya da belki özlemem, antrenmandan sonra karar vereceğim." şeklinde esprili bir yanıt aldı.
2
"LANETLİ BİR SEZONDU"
Son olarak takımdaki en yakın arkadaşlarından Ömer Bayram'dan sezon hakkında bir değerlendirme isteyen Babel, Ömer'den "Lanetli bir sezondu. Bir an önce bu sezonu unutup yeni sezona hazırlanmalıyız. Bu sezonun son antrenmanın seninle yaptığımız son antrenman olmamasını diliyorum. Seninle çalışmak çok keyifliydi ve senin hakkında en iyi dileklerimi sunuyorum, çünkü hak ediyorsun." cevabını aldı.
1
"SON BİRKAÇ YIL ZORDU"
Videonun sonunda özel olarak Galatasaray taraftarlarına seslenen Babel, "Sizlere bu video ile teşekkür etmek istedim. Bana şu ana kadar verdiğiniz her şey için teşekkür ederim. Son birkaç yılın bizim için kolay olmadığının farkındayım ancak her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımı bilmenizi isterim. Umarım tekrar görüşürüz. Herkese hayatında başarılar dilerim." diyerek videoyu sonlandırdı.