Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Mircea Lucescu'dan Fenerbahçe itirafı
6
İTİRAF GELDİ
Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Fenerbahçe'den teklif aldığını açıkladı. İşte Mircea Lucescu'nun sözleri...
5
BAŞKAN HAKKINDAKİ İDDİALAR

"Dinamo Kiev'i yöneten Surkis Kardeşler'in ülkeden yüz milyonlarca euro kaçırdığı söyleniyor."

- Bir sürü sahte haber var. Ülkeyi terk ettiğinde Surkisler'in ne kadar parası vardı bilmiyorum. Birçok haberi yalanladılar zaten. Şu anda aktif olarak Ukrayna'ya girip çıkıyorlar. Sorun yok. Leonid Kravchuk'un cenazesi için gittiler. Büyük Surkis, parlamento üyesi. Aynı zamanda UEFA başkan yardımcısı. Monte Carlo'da yaşıyorlardı zaten ve bir yandan Ukrayna'ya gelip gidiyorlardı. 60 yaşın üzerindeler ve Ukrayna'dan çıkmalarına da izin veriliyor.

4
"BANA SORMADAN KARAR VERMİYORLAR"

"Surkis ile ne sıklıkla görüşüyorsun?"

- Her 2-3 günde 1. Bana sormadan kulüple ilgili bir karar vermiyorlar. Bu açıdan onlar beni çok takdir ediyorlar.

3
"FENERBAHÇE'DEN TEKLİF GELDİ"

"Dinamo Kiev'den ayrılıyor musun?"

- 2024'e kadar sözleşmem var. Şimdilik Dinamo Kiev'i bu kaosun için yalnız bırakamam. Bana gelen teklifler var, bir tanesi çok ciddi... Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldım.

2
"KORKAKLIK OLUR"

"Yani teklifi geri mi çevirdin?"

- Dinamo Kiev'i bu durumda bırakamam. Teklif edilecek hiçbir şey için bunu yapamam. Bu korkarklık olur. Futbolda da böyledir, savaşlarda da. Şampiyonluk maçları oynamayan Avrupa'da oynamadım. Şimdi kulübü yeniden organize etme zamanı. Her hafta büyük bir maça ihtiyacım var aslında.

1
"MAAŞIM ÖNEMLİ DEĞİL"

"Maaşın ne kadar?"

- Şu an maaşımın ne olduğu önemli değil. Maaşım, futbolun bana verdiği keyfi veremez. Çalışmaya devam ediyorum. Aktifim, dinamiğim, önemli kararlar alıyorum, çalışmaya devam ediyorum. Bu benim hayatım.